آموزشتولید محتوامطالب برتر

چطور بازدید استوری اینستاگرام را بیشتر کنیم؟

اینکه بتوانید محتوایی در خور بازدید بیشتر در استوری اینستاگرام منتشر کنید باعث می شود نرخ تعامل کلی صفحه شما نیز افزایش پیدا کند.

در این پست چند نکته ساده ولی کاربردی به شما در این خصوص آموزش می دهم تا بتوانید به کمک آنها ، کسب و کار خودتان را در اینستاگرام یک تکانی بدهید.

مورد اول این است که در استوری خود یک سری پیشنهاد ویژه خرید محصول ارائه بدید که در پست ها نیست! مثلا اعلام کنید که یک سری کد تخفیف فردا راس ساعت 12 منتشر می شود و هر کسی که اول استوری را مشاهده کند و کد را بردارد و استفاده کند برنده است. یا اینکه از روز قبل اعلام کنید که محصولات دارای تخفیف استوری می شوند و تخفیف فقط برای کسانی که در استوری ریپلای کنند اعمال می شود.

مورد دوم که کمی از بالایی نرخ تعامل کمتری ارائه می دهد، قرار دادن دکمه های واکنش یا سوال و جواب های ساده در استوری است. اینکه از کاربران خود درباره موضوعاتی که نیازی به فکر ندارند و سریع پاسخ را می توانند انتخاب کنند هم باعث می شود که نرخ تعامل بالا رود و هم کاربر را از پیچ راضی نگه می دارید.

مورد سوم شاید برای خیلی ها جواب ندهد ولی در بلاگ هوت سوییت این مورد را گفته بود. اگر در آخر شب به وقت محلی یک استوری بگذارید نرخ تعامل را بالا می برد ، لازم نیست این استوری حتما با عنوان شب بخیر باشد ، سعی کنید آخر شب یک جمله زیبا یا یک تصویر زیبا انتشار کنید، حتی می توانید مسابقه اسکرین شات گرفتن برای تصویر پس زمینه قرار دهید. یک استوری بگذارید که در آن اعلام می کند که تصاویری که در ادامه مشاهده می کنید می تواند برای تصویر پس زمینه استفاده شود، از کاربران بخواهید اسکرین شات بگیرند، تصاویر را به عنوان تصویر پس زمینه ست کنند و برای شما ارسال کنند تا شما به آنها کد تخفیف مثلا جایزه دهید.

موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا