آموزشوردپرس

چطور ایمیل های داخل کامنت را خروجی بگیریم در وردپرس ؟

یکی از منابع اطلاعاتی که می تواند برای بازاریابی استفاده شود آدرس ایمیل هایی است که کاربران هنگام قراردادن کامنت در پست های سایت وردپرسی شما قرار می دهند.

شما می توانید به کمک یک سری ابزار ساده آدرس ایمیل کاربران شناس و ناشناس را خروجی بگیرید و بعد از آن به کمک سرویس های ایمیل مارکتینگ برایشان ایمیل های تبلیغاتی بابت خدمات و محصولات خود ارسال کنید.

اول از همه بایستی افزونه WordPress Comments Import & Export را نصب و فعال کنید. بعد از آن همانند تصویر زیر منوی آن به ابزارهای وردپرس اضافه می شود.

حتی اگر می خواهید در یک پست مسابقه بذارید از میان کامنت های آن به ایمیلی رندوم جایزه دهید نیز این افزونه مناسب است. برای این کار در بخشی که مربوط به گرفتن خروجی فایل CSV است می توانید تعیین کنید که از چه پست یا پست هایی کامنت ها استخراج شوند.

در نهایت فایلی شبیه به فایل زیر به شما تحویل داده می شود که می توانید از آن برای قرعه کشی ، بازاریابی و کارهایی از این دست استفاده کنید.

موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا