آموزشوردپرس

چطور ایمیل های خودکار وردپرس را غیر فعال کنیم؟

وردپرس معمولا برای بروز رسانی های خودکار برای شما ایمیل ارسال می کند. بروز رسانی خودکار امکانی بود که در نسخه های جدید وردپرس اضافه شد ، اگر تعداد افزونه های شما زیاد باشد ممکن است این ایمیل ها کمی زیاد باشند و شما بخواهید که آن ها را غیر فعال کنید. در این پست دو روش به شما آموزش می دهم که به کمک آنها ارسال ایمیل توسط وردپرس را متوقف کنید.

روش اول ، مدل ساده است. مدل ساده به کمک افزونه Manage Notification Emails انجام می شود. بعد از نصب و فعال سازی افزونه انجام می دهید، بایستی وارد تنظیمات آن شوید و تیک مربوط به هر کدام از ایمیل هایی که وردپرس ارسال می کند را بزنید تا ارسال آن متوقف شود.

روش دوم برای کاربران حرفه ای مناسب است. اگر افزونه wpcode را قبلا نصب کردید و دارید می توانید وارد کتابخانه Code Snippets آن شوید. برای عبارت Disable Automatic Updates Emails جستجو انجام دهید و وقتی کد آماده آن را پیدا کردید کافیست مانند تصویر زیر روی دکمه use snippet کلیک کنید.

با این کار کد مربوط به توقف ارسال ایمیل توسط وردپرس به صورت خودکار و به شیوه درست به کدهای سایت شما اضافه می شود. بدون هیچ دردسری و نگرانی اینکه با بروز رسانی این تنظیمات از بین برود.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا