آموزشکسب و کار

چطور ایمیل سازمانی روی دامنه سایت درست کنم؟

اگر دقت کرده باشید همه برندها روی دامنه سایت خود ایمیل هایی همچون info یا مثلا sales دارند که به شکل زیر می باشد:

info@example.com

که example آدرس دامنه شماست مثلا دامنه برانکس دارای ایمیل info در قالب info@branex.ir است. برای درست کردن این ایمیل ها کار ساده ای در پیش دارید.

ابتدا وارد هاست سی پنل وب سایتمون میشیم. قبل  از شروع مراحل ساخت ایمیل باید مطمئن بشیم که تو این هاست امکان ساخت اکانت ایمیل از سمته شرکت هاستینگ فراهم شده یا خیر، برای انجام این کار از پنل سمته راستی یعنی STATISTICS میایم پایین تا برسیم به قسمت Email Accounts و همونطوری که میبنین تو این هاست امکان ساخت 50 آدرس ایمیل وجود داره و تا حالا فقط یک اکانت ایمیل ایجاد شده.

پس حالا با اطمینان بیشتر آموزش رو ادامه میدیم، سپس از قسمت email بر روی آیکون email accounts از اینجا کلیک می کنیم تا وارد صفحه ساخت و تنظیمات اکانت ایمیل تو سی پنل بشیم.

در صفحه ای که باز می شود روی دکمه Create کلیک می کنیم تا وارد پروسه ایجاد ایمیل شخصی شویم.

در این صفحه همانند تصویر زیر بایستی آدرس دلخواه مثلا info یا sales یا حتی اسم شخصی را وارد کنیم. بعد از مشخص کردن رمز عبور مستحکم و قابل یاداوری و انتخاب حجم ایمیل روی Create کلیک می کنیم.

بعد از کلیک روی دکمه Create ، ایمیل سازمانی ما ساخته شده است. تبریک می گویم!

برای دسترسی به آن کافیست از قسمت Emails داخل سی پنل روی لیست ایمیل ها ، در جلوی نام ایمیل ، روی دکمه Check EMAIL کلیک کنید تا داشبورد پیش فرض ایمیل هاست شما باز شود.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا