آموزشتولید محتوامطالب برتر

چطور اکانت های فیک اینستاگرام را تشخیص دهیم؟

اکانت های اینستاگرام که ربات هستند یا اینکه جهت کلاه برداری ایجاد شده اند بسیار بسیار زیاد هستند و به دلیل مشکلات ساختاری محصولات متا در این زمینه پایش حساب های فیک از کنترل خارج شده اند. در این پست چند نکته ساده به شما آموزش می دهم تا بتوانید اکانت های فیک را براحتی از اکانت های اصلی تشخیص دهید.

اولین نکته در یک اکانت فیک این است که نامش معمولا همانند یک اکانت دیگر است با این تفاوت که کاراکتر اضافه دارد که معمولا طوری درج شده که از چشمان شما بدور بماند. این موضوع برای بیوگرافی نیز صدق می کند.

تصویر زیر اکانت جعلی یک کاربر ساده در اینستاگرام است!

ممکن است که اکانت فیک مورد بحث اصلا بیو نداشته باشد. اکانتی که بیو ندارد هم احتمالا فیک یا ربات است. اگر اکانت شما بیو ندارد حتما یک بیو برای آن طراحی کنید. پست زیر می تواند کمکتان کند:

چطور بیوگرافی اینستاگرام را ارتقا بدیم؟

مثلا حساب اینستاگرام زیر بیو ندارد:

اگر کسی را دنبال کردید و هرروز برای شما دایرکت میزند و تبلیغ موضوعات خاصی را می کند بدانید که با اکانت اسپم طرف هستید. در این پیام ها معمولا شما را به نگاه کردن صفحه ای دیگر یا دیدن سایتی دیگر تشویق می کنند.

اکانت هایی که در مکان های مختلف کامنت های رندوم و اسپم ارسال می کنند ، اکانت های فیک و جعلی هستند که سعی دارند با ارسال کامنت های تبلیغاتی یا اسکم ( کلاه برداری ) توجه کاربران را جلب کنند. از این حساب ها و دنبال کردنشان بپرهیزید که باعث خراب شدن وجه شما در اینستاگرام می شوند:

مورد آخری که جدیدا خیلی ترند شده این است که این برخی از این حساب های فیک پرایوت شدند و میزان کسانی که دنبال می کنند بسیار بالاست! این نشانه یک اکانت ربات است. حتی ممکن است این حساب متعلق به بات هایی باشد که برای افزایش فالوور استفاده می شود.

این پست ، نسخه بروز شده مقاله قبلی ما بود که در زیر لینکش قراردارد:

پنج راه برای تشخیص اکانت های فیک و جعلی در اینستاگرام

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا