آموزشوردپرس

چطور اکانت های اجتماعی مثل توییتر را پروموت کنیم؟

در وبسایت های مختلف شما حالت های مختلفی از پاپ آپ را مشاهده می کنید که در این پاپ آپ ها اطلاعات مختلفی نمایش داده می شوند. یکی از استفاده های این پاپ آپ ها پروموت کردن صفحات اجتماعی است. با اوضاع فعلی اینترنت شاید مکان خوب برای بحث و یافتن دانش توییتر باشد. در این پست به شما آموزش می دهم چطور صفحه توییتر خودتان را پروموت کنید.

برای شروع کافیست یک صفحه ساز داشته باشید. من از brizy استفاده می کنم. برای شروع کافیست روی دکمه تازه در نوار ادمین وردپرس ماوس را نگهدارید و گزینه pop up را انتخاب کنید.

بعد از این کار وارد صفحه ایجاد پاپ آپ در brizy می شوید.

روی دکمه add new کلیک کنید. در صفحه جدیدی که باز می شود ابتدا یک نام برای پاپ آپ خود ایجاد کنید و آن را منتشر کنید تا نامش ذخیره شود، سپس روی دکمه edit with brizy کلیک کنید تا وارد صفحه دیزاین شوید.

در مثال سایت خودم، نام این پاپ آپ را گذاشتم تبلیغ توییتر ، که بتونم بعدها آن را خاموش و روشن کنم. بعد از ادیت و انتشار در تمامی صفحات شما یک بار پاپ آپ نمایش داده می شود. اینطور هم بهتر است. اگر دوست داشته باشید می توانید تنظیم کنید در هر صفحه دوباره پاپ آپ تکرار شود ولی یک بار نمایش بسیار سالم است.

موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا