آموزشوردپرس

چطور از کل مخزن تصاویر و مدیا وردپرس پشتیبانی بگیریم

در وردپرس بخشی داریم به نام Media Library که داخل آن همه تصاویر ، مستندات و ویدئوهایی است که توسط آپلودر وردپرس آپلود کردید. اگر بخواهید از سایت خود بکاپ بگیرید معمولا بهترین کار این است که وارد پنل هاست خود شوید و دستی از همه فولدر ها پشتیبان تهیه کنید. اگر می خواهید این کار را از داشبورد وردپرس انجام دهید راه های بیشماری وجود دارد. یکی از بهترین روش ها را امروز به شما آموزش می دهم.

افزونه  Export Media Library یکی از ساده ترین و بهترین افزونه هایی است که به کمک آن می توانید از کلیه مدیای داخل وردپرس خود پشتیبانی بگیرید.

راه دیگری که پیشنهاد می کنم استفاده از افزونه  Duplicator است. این افزونه علاوه بر مدیا از تمامی پست ها و وردپرس شما نیز از داخل داشبورد وردپرس پشتیبان تهیه می کند.

بعد از نصب و فعال سازی وارد منوی آن شوید. در اولین بخش packages را داریم. در این بخش بایستی مواردی که می خواهید داخل بکاپ شما باشد را انتخاب کنید.

بعد از اینکه یک پکیج جدید ساختید و در آن گفتید که از چه چیزهایی پشتیبان گرفته شود، مراحل ویزارد را تا انتها بروید. در صفحه آخر می توانید کلیه دیتای خود را دانلود کنید.

موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا