آموزشوردپرس

چطور از شر اسپمر ها در وردپرس خلاص شویم؟

افزونه های امنیتی برای جلوگیری از رخنه اطلاعات اسپم به داخل وبسایت شما طراحی شده اند. ولی بیشتر این افزونه های امنیتی در این زمینه خوب عمل نمی کنند. مثلا وردفنس با اینکه افزونه خوبی است ولی در زمینه ثبت نام کاربران اسپم یا کاربران از کشورهای خارج از محدوده فعالیت شما خوب عمل نمی کند.

برای اینکه بتوانید برای همیشه از شر اسپمر ها خلاص شوید کافیست افزونه  Stop Spammers Security را نصب کنید. با نصب این افزونه می توانید کاربران کشورهایی که به شما ربطی ندارند را مسدود کنید. البته مسدود شدن در این حد است که کاربران این کشورها نمی توانند در سایت شما ثبت نام کنند.

این افزونه همچنین شیوه های لاگین و تست لاگین مختلف را مسدود می کند و انواع ربات ها و حالات مختلف لاگین و تست لاگین را می شناسد که می تواند آنها را مسدود کند.

همچنین این افزونه می تواند بر اساس کلمات کلیدی که به آن تعریف می کنید فعالیت کند و اگر در فعالیت کاربری کلمه ای نامناسب را دید سریعا آن کاربر را پاک می کند.

در میان افزونه های ضد اسپم ، من به شخصه افزونه بهتری پیدا نکردم.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا