آموزشتولید محتوامطالب برتر

چطور از حالت روح اکانت اینستاگرامم را خارج کنم؟

ممکن است شما در اینستاگرام تبدیل به روح شوید (شادوبن shadowban ) ، در چنین حالتی پست های شما بازخورد همیشگی را دریافت نمی کند. شاهد ریزش شدیدی در تعداد لایک ها هستید و هرچقدر هشتگ استفاده می کنید در نتایج جستجو و اکسپلور ظاهر نمی شوید!

اگر می خواهید از حالت روح در اینستاگرام خارج شوید، بایستی اول بدانید که چرا در این حالت گرفتار شدید! دلیل اصلی که اینستاگرام کاربران را در بلک لیست خودش قرار میدهد این است که شما بدون اینکه با افرادی که برای شما پیام می گذارند و یا زیر پست شما کامنت می گذارند اقدام به انتشار پست های بیشتر می کنید و استوریهای جدیدتری قرار می دهید. به گفته اینستاگرام بایستی یک نسبتی به سرعت انتشار پست و پاسخ دهی به سوالات و کامنت ها در اینستاگرام وجود داشته باشد. اگر اینستاگرام تشخیص دهد که شما فید کاربران را خراب کردید شما را بلک لیست می کند و در واقع شما به روح تبدیل می شوید.

ویژگی حساب هایی که به روح shadowban تبدیل می شوند همگی این است که تعداد زیادی پست را منتشر می کنند، بدون اینکه بازخوردهای آن ها را درست جواب داده باشند.

حالا اگر بخواهید از این حالت خارج شوید بدانید که کار سختی در پیش دارید! بایستی سعی کنید محتوای فاخر تولید کنید و با افراد سرشناس به صورت همکاری Collab پست منتشر کنید. بین هر پست معمولا چند روز فاصله بگذارید، مثلا هفته ای دو پست بیشتر منتشر نکنید!

حدالامکان سعی کنید مدتی را نیز از اینستاگرام فاصله بگیرید! در این مدت سعی کنید اکانت خود را از حالت بیزنس به حالت عادی تغییر کاربری بدهید، چرا که اینستاگرام کلا به حساب های بیزنس اینطور نگاه می کند که برای توسعه و تبلیغات و افزایش نرخ تعامل بایستی پول خرج کنند! و وقتی خرج نمی کنند آنها را تبدیل به روح می کند!

حساب های کاربری Creator حالت بهتری نسبت به بیزنس در این حالت دارند. اگر مایل هستید می توانید به حالت Creator تبدیل شوید. در حالت Creator بهتر است که بدون در نظر داشتن برنامه خاصی برای انتشار محتوا، با فاصله زیاد بین هر پست، محتوای جدید منتشر کنید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا