آموزشتولید محتوامطالب برتر

چطور از امکان Collab در اینستاگرام بهتر استفاده کنیم؟

امکان ارسال پست های Collab در اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که ضربدر دو دیده شوید. پستی که قرار می دهید با کسی که به عنوان همکار انتخاب می کنید در دو حساب کاربری دیده می شوند و مخاطبان هر دو حساب کاربری باعث رشد پست و هر کدام از حساب ها می شوند انگار که همه چیز دارای ضریب است.

حالا اینکه هر پستی را به صورت Collab ارسال کنید شاید ایده جالبی نباشد. بهتر است که برای مواردی که در ادامه معرفی می کنیم از این روش استفاده کنید تا بهترین خروجی را بدست آورید.

پروموت کردن محصول جدید:

اینکه شما ، محصولی دارید که در فروشگاهی خاص عرضه می شود می تواند یک ایده همکاری باشد. پست معرفی محصول جدید را با همکاری حساب کاربری فروشگاه منتشر کنید.

یا اینکه مثلا یک خدمت جدید مجازی دارید، آن را می توانید در همکاری با اینفلوئنسر های همان زمینه منتشر کنید تا بتوانید بازخورد بهتری دریافت کنید.

انجام قرعه کشی و دادن جایزه:

اگر بخواهیم از کلمه Giveaway استفاده کنیم شاید راحتتر باشیم. این گونه پست ها معمولا شامل کسی است که میزبان قرعه کشی و اهدا جایزه است در کنار آن به عنوان همکار می تواند اسپانسر قرار بگیرد.

حتی برای مورد قبلی که کسی می خواهد کار شما را پروموت کند می توانید در کنارش یک Giveaway هم انجام دهید تا بازخوردهای شما دو چندان شوند.

لانچ یک محصول جدید:

در معرفی و استارت فروش یک محصول می توانید از Collab بین طراح و سازنده استفاده کنید. این کار برای محصولاتی که در یک گالری به نمایش در آورده می شوند بسیار مناسب است.

پشتیبانی از یک جنبش اجتماعی:

اینکه به ارزش های اجتماعی که در آن زندگی می کنید بها دهید نکته مهمی است که خیلی از اینفلوئنسرهای اینستاگرامی ما متاسفانه در آن سهمی ندارند و انگار در سیاره ای دیگر زندگی می کنند.

در پست های Collab برای ایجاد همبستگی و یا اینکه به دوستان خود حمایتتان را نشان دهید می توانید با سایر افراد حاضر در یک جنبش یا ایده فکری پست منتشر کنید.

موفق و پیروز باشید

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا