آموزشمطالب برتروردپرس

چطور ارور 521 در اتصال بین کلودفلر و وردپرس را برطرف کنیم؟

برای افزایش سرعت لود و امنیت سایت ، معمولا واسطه هایی مانند کلودفلر استفاده می شود. در این بین ممکن است سایت شما ارور 521 را نمایش دهد. در این پست می خواهیم ببینیم چرا ارور 521 نمایش داده می شود؟ و چطور این مشکل را بین کلودفلر و وبسایت خود رفع کنیم؟

برای اتصال سایت به Cloudflare همانطور که می دانیم بایستی دامنه خود را به سمت کلودفلر تنظیم کنیم و از کلودفلر به سایت خود منتقل می شویم. وقتی اتصال ما با کلودفلر برقرار باشد ولی سایت در دسترس نباشد ارور 521 نمایش داده می شود.

دلایل مختلفی این مسئله دارد، مهمترین آن این است که سایت شما ممکن است در هاستی اشتراکی باشد و سرور آن آفلاین شده باشد یا در حال تعمیر باشد. این موارد با تیکت زدن به شرکت هاستینگ مشخص می شود.

اگر دلایل بالا نباشد پس مشکل از فایروال سایت شماست که در این آموزش هدف ما این است که چطور کلودفلر را وایت لیست کنیم؟

برای اینکه دسترسی کلودفلر به سایت را مجدد برقرار کنیم کافیست که در فایل .htaccess قبل از عبارت ‘​​# BEGIN آی پی آدرس های کلودفلر را اضافه کنیم تا سایت وردپرسی ما و احیانا فایروال پیش فرض و نصب شده روی آن به کلودفلر برای دسترسی به سایت چراغ سبز نمایش دهند.

همانند تصویر زیر ip های مربوط به کلودفلر را وارد کنید. فایل را ذخیره کنید و مجدد سایت خود را باز کنید. این سری بدون مشکل سایت شما باز می شود.

در نهایت برای اینکه گواهینامه SSL شما دچار اختلال نشود به هاستینگ خود تیکت بزنید که روی سرویس شما پورت 443 را باز کند.

امیدوارم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا