کسب و کاروردپرس

چرا وردپرس را پیشنهاد می دهیم؟

یکی از سوالاتی که همیشه در جلسات پرزنت اولیه پروژه های طراحی سایت از ما می شود که چرا وردپرس را پیشنهاد می دهید؟ چرا از صفر تا صد برای ما سیستم مدیریت محتوا طراحی نمی کنید؟ چند پاسخ همیشگی ما به این سوالات می دهیم که در این پست برای شما هم به اشتراک می گذارم.

1- مهم ترین نکته ای که سیستم های مدیریت محتوا به صورت کلی دارند این است که نیاز به بروز رسانی و توسعه مداوم توسط یک تیم بومی را ندارند چون توسط یک تیم بین المللی توسعه پیدا می کنند و شما دغدغه بروز کردن آن را ندارید.

2- بعد از نکته بالا با همان درجه اهمیت میرسیم به امنیت ، وردپرس تقریبا هر ماه یک بروز رسانی دارد، هر مشکل امنیتی که کشف می شود سریعا رفع می شود اکثر این مشکلات را کاربران عادی که من و شما باشیم متوجه نمی شویم ولی چون یک تیم گسترده آن را توسعه می دهد بعد از مشخص شدن مشکل سریعا برطرف می کنند. این برای همه سیستم های مدیریت محتوا صادق است.

3- مواردی که در قسمت های بالا توضیح دادم همه به صورت خودکار و رایگان انجام می شوند. شما لازم ندارید تیمی استخدام کنید و حقوق ماهانه به آنها بدهید تا مشکلات امنیتی را برای شما رفع کنند. فقط کافیست یک ادمین استخدام کنید یا اینکه از شرکت های پشتیبانی دهنده برای وبسایت های دارای سیستم مدیریت محتوای وردپرس استخدام کنید تا امور را برای شما پیگیر باشند ( مثل گروه ما برانکس 🙂 )

4-اگر امکان جدیدی بخواهید اضافه کنید نیاز به ساعت ها کد نویسی و تست و رفع خطا ندارد، کافیست در مارکت افزونه ها جستجو کنید احتمالا یکی قبلا برای این درخواست شما یک افزونه طراحی کرده که می توانید با هزینه ای اندک آن را تهیه و استفاده کنید.

5-حالا چرا وردپرس؟ وردپرس مثل ویندوز در دنیای سیستم عامل ها می مونه، سایت های زیادی آن را استفاده می کنند به همین دلیل برای آن میلیون ها افزونه وجود دارد، کلی افزونه امنیتی معروف و خوب برای آن وجود دارد و همچنین کار با آن برای کاربرانی که تازه با اینجور نرم افزارها آشنا می شوند بسیار راحت است.

امیدوارم این 5 دلیل چرایی پیشنهاد ما به استفاده از وردپرس را مشخص کرده باشد. اگر نکته ای یا دلیل دیگری به نظر شما میرسد در کامنت ها برای ما مطرح کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا

حتما ما را در توییتر دنبال کنید