آموزشارز دیجیتالمطالب برتر

چرا در کریپتو موفق نمی شوم؟

همه ما سودهای چند صد درصدی را در بازار کریپتو شنیده ایم. احتمالا از خودمان پرسیدیم چرا ما از این سود ها نمی بریم؟ چه ویژگی باید داشته باشیم تا بتوانیم از این سود ها عقب نمانیم؟ آیا اصلا این بازار برای من مناسب است؟ در این پست به این سوالات جواب میدهیم. در ادامه با من همراه باشید.

اولین نکته ای که باید در نظر داشته باشیم این است که اگر یک کاری پر سود است دلیل این نمیشود که ما هم وارد آن کار شویم و سود کنیم! مثلا من که تخصص خیلی خوبی در نجاری دارم و در این شغل موفق هستم دلیل نمی شود که در کریپتو هم موفق باشم. هر کسب و کاری نیاز به دانش دارد و بایستی صفر تا صد آن کار را بشناسید تا بتوانید در آن کار اقدام به فعالیت کنید. بازار کریپتو بازاری پر ریسک است به همین دلیل برای افرادی که آشنایی کافی ندارند اصلا مناسب نیست.

دومین نکته در بازار های پرریسک ، میزان ریسک پذیری و قبول مسئولیت است. شما باید بتوانید ریسک کنید ، اعتماد کنید و اگر مشکلی پیش آمد مسئولیت پذیر باشید و سعی کنید با افزایش دانش ، اشتباهات را جبران کنید. اینکه من با مبلغ کم وارد می شوم و ببینم چطور میشود یا اینکه بدون مسئولیت پذیری با هزینه بالا وارد بازار بشوم و شکست خودم را به افراد دیگر نسبت بدهم اصلا درست نیست و بهتر است وارد کریپتو نشوم.

سومین نکته این است که در بازار کریپتو افراد عادی فکر می کنند که بایستی یک ارز تهیه کنند تا گرون شود و پولدار شوند. در این مسیر همه به دنبال ایردراپ ها ، ارزها و توکن های ارزان و بدون پشتوانه هستند. این اصلا فایده ندارد و شما فقط در حال پر سود تر کردن سبد های دیگران هستید. در کریپتو 1 درصد سود واقعی دارند، 40 درصد با دانش خودشان سود می کنند و 59 درصد با ضرر دادن در حال پولدار کردن بقیه هستند. سعی کنید پروژه ها را بشناسید ، دقیق خرید و فروش کنید تا همواره موجودی پول فیات خود را افزایش دهید. در نهایت پول فیات شما باید بیشتر شود تا بتوانید در عصر حاضر ماشین و خانه و خوراک تهیه کنید.

این سه نکته ذکر شده ( دانش کافی – ریسک و مسئولیت – ایده اصلی ) برای ماینر شدن هم صادق است. اگر شما دانش کافی از سخت افزار ، نحوه کار ، تعمیرات تجهیزات ماینینگ ندارید، ریسک و مسئولیت آن را نمی توانید بر عهده بگیرید و برنامه مالی برای آن ندارید وارد آن نشوید.

یک نکته آخر هم دارم برای شما، همیشه تحلیل دیگران را دنبال کنید، ولی وارد بازی کانال های vip نشوید. اگر هم وارد می شوید برای شروع باشد تا بتونید هم زمان دانش خودتان را افزایش دهید تا دیگر نیازی به این کانال ها نداشته باشید.

موفق و پر سود باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا