آموزشوردپرس

چرا افزونه All In One SEO بهتر از Yoast است؟

ما در وبسایت خودمان همیشه ALL In One SEO را پروموت می کنیم، چرا که امکانات بهتر و ساده تری دارد و می تواند برای هر سطح از کاربران قابل استفاده باشد. در این پست به صورت اجمالی مواردی که از نظر ما در این افزونه بهتر کار شده است را می شماریم.

  • امکان مشاهده نتایج در صفحه ویرایشگر وردپرس

اینکه شما در حین تایپ کردن محتوای خود می توانید نمره نهایی کار خود را مشاهده کنید عالیست. افزونه سئو همه کاره به شما نمره ای کلی بابت عنوان و همچنین نمره ای کلی برای متن محتوا می دهد که اگر رروی آنها کلیک کنید کلی اطلاعات بدرد بخور دیگر نیز به شما نمایش می دهد.

در تصویر زیر مشاهده می کنید مثلا برای محتوایی که نوشته شده نمره کلی 76 از 100 برای عنوان داده شده است. متن هم در تصویر بالا 100 از 100 است.

اگر کمی پایین تر بیایید، به منوی focus keyphrase می رسید. با باز کردن آن خواهید دید که بر اساس متنی که نوشتید چه اشتباهاتی داشتید و در چه بخش هایی مشکلی ندارید.

مهم ترین ویژگی خوب سئو همه کاره این است که می گذارد snippet editor داشته باشید. به کمک این ابزار می توانید ظاهر خودتان را در نتیجه جستجوی گوگل به صورت دلخواه ویرایش کنید. مثلا عنوان و خلاصه پست خودتان را به آن چیزی که دوست دارید تغییر دهید و نمره کلی پست خود را بهبود دهید.

بخش مهم دیگری که در این قسمت وجود دارد منوی Social است که اگر برروی آن کلیک کنید می توانید مستقیما در همان صفحه انتشار و ویرایشگر وردپرس ، پست های شبکه های اجتماعی را نیز منتشر کنید ، عنوان را ادیت کنید، تصویر شاخص را مشخص کنید و به بهترین شکل ممکن پست خود را منتشر کنید.

  • ابزار قدرتمند نقشه سایت

سئو همه کاره ، دارای امکان تولید نقشه سایت برای بخش های مختلف را به صورت جداگانه دارد و این کار را به خوبی انجام می دهد. نقشه های تولیدی برای مثلا بخش خبرها دائما بروز می شوند و در سمت گوگل اطلاع رسانی می شوند ، شامل موارد جدید هستند و سعی می کنند در سریعترین زمان ممکن به گوگل بفهمانند که محتوای جدید شما چیست. نقشه های سایت کلاسیک و جامع نیز توسط سئو همه کاره برای ثبت در سرچ کنسول تولید می شوند.

  • ابزار Redirect ساده ولی قدرتمند

در تنظیمات سئو همه کاره امکان تغییر مسیر url های قدیمی و مواردی که در سایت شما وجود ندارد وجود دارد. اصلا هم به کاراکترهای زبانی حساس نیست.

آمار و ارقام کلیک روی این لینک ها هم نمایش داده می شود، در واقع اگر شما سئو همه کاره نصب دارید دیگر لازم به نصب افزونه های 301 redirect ندارید.

به طور کلی سئو همه کاره کلی ابزار برای بهبود سئو سایت شما دارد. من سه مورد از مواردی که به نظرم خوب بود را بر شمردم.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا