آموزشمطالب برتروردپرس

ویرایش دسته جمعی اطلاعات مربوط به تصاویر در وردپرس

همانطور که می دانید سئو سایت شما علاوه بر محتوای متنی به محتوای تصویری و اطلاعاتی که در آنها درج کردید نیز بستگی دارد. اگر بتوانید تصاویر خود را با اطلاعات و توصیف مناسب بارگزاری کنید احتمالا در دراز مدت وضعیت سئوی شما بهتر خواهد شد.

چطور برای تصاویر سئو بهتری انجام بدهیم؟

برای سئو تصاویر در سایت خود بایستی برای هر عکس سه پارامتر را درج کنید. اگر دقت کرده باشید وقتی عکس خود را بارگزاری می کنید می توانید متن جایگزین alt text ، عنوان ، توضیح مختصر ، توضیح را برای آن فایل درج کنید .

در تصویر زیر وضعیت یک فایل آپلود شده را مشاهده می کنید که فقط متن جایگزین برای تصویر وارد شده است. بعد از آپلود هر تصویر بایستی مقادیر فیلدهایی که در بالا گفتیم و در تصویر زیر قابل مشاهده هستند را وارد کنید. با این کار سئوی بهتری برای تصاویر خواهید داشت.

حالا اگر شما کلی عکس از قبل دارید و می خواهید برای آنها حداقل یک توصیف کلی وارد کنید بایستی از یک افزونه ساده کمک بگیرید. این افزونه Media Library Helper by Codexin نام دارد ، برای نصب و فعال سازی آن ، نام افزونه را در مخزن افزونه های وردپرس جستجو کنید.

بعد از فعال سازی ، این افزونه فیلد های Alt Text ، توضیح مختصر یا Caption و توضیح که Description باشد را به نمایش لیست ، مدیریت رسانه های سایت شما اضافه می کند.

می توانید تصاویر را به صورت گروهی انتخاب کنید، از بخش عملیات های گروهی حالت Edit را انتخاب کنید و اجرا نمایید. با این کار می توانید به صورت گروهی عبارات دلخواه را برای تصاویر خود وارد کنید.

سعی کنید در بخش alt توصیف دقیق محتوای خود را وارد کنید ، در بخش کپشن و توضیحات ، عبارات تکراری پیرامون معرفی وبسایت و خدمات خود درج کنید. اینطور باز کارتان بهتر انجام می شود.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا