آموزشاخبار کریپتوارز دیجیتالمطالب برتر

وضعیت کلی بازار کریپتو مثبت است

بازارهای مالی جهانی این چند وقت تحت تاثیر چندین عامل بوده اند ولی با این حال رشد بازار کریپتو را شاهد هستیم. معمولا با ایجاد تنش در جهان ، بازارهای مالی پر ریسک مثل کریپتو دچار کاهش ارزش می شوند ولی در این چند مدت خلاف این امر را شاهد بودیم.

حملات تروریستی به تاسیسات شرکت آرامکو، جنگ در اوکراین و اعلام نرخ بهره در آمریکا و بریتانیا و آخرین خبر مبنی بر پرداخت یوان به جای دلار در خرید های نفتی چین از عربستان همگی بر بازارهای مالی تاثیر گذاشتند. به طور کلی برآیند فعلی بازارهای پرریسک مثبت است. چرا که خبر افزایش نرخ بهره بعد از اخبار جنگ بود ولی حمله دیروز حوثی ها به تاسیسات آرامکو قیمت نفت را بالا برد و باعث ایجاد سکته در بازار کریپتو شد.

بیت کوین همچنان در رنج 44700 قرار دارد و بایستی خودش را به محدود 46500 دلار برساند تا بتوانیم با اطمینان بر گاوی بودن بازار ادعا کنیم. اتریوم شاید رشد های بیشتری داشته باشد البته بایستی ابتدا بالای 3200 دلار تثبیت روزانه داشته باشیم. ارز دیگر مهم بازار کاردانو و بایننس کوین هم روندی مثبت را دارند. کاردانو از 0.80 دلار به بالای 1 دلار رسیدو الان حدود 1.14 دلار معامله می شود.

همه چیز به تصویر بالا بستگی دارد که ناحیه فشار را بیت کوین رد کند. این ناحیه چندین بار بیت کوین را ریجکت کرده است. مقاومت های ریز این منطقه زیاد هستند 45000، 45500 دو مقاومت مهم هستند، بعد از آن 46500 مقاومت مهم است که بعد از آن واقعا روند گاوی را خواهیم داشت.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا