خودمانی

وضعیت اینترنت نامعلوم – صیانت اجرا شده است

امروز جمعه است. 23 سپتامبر 2022 این پست را منتشر می کنم، در حال حاضر دسترسی به کلیه سرویس های خارجی امکان پذیر نیست. چندین فیلترینگ عمده اتفاق افتاده است که به نظر من نشان از اجرایی شدن طرح صیانت می دهد.

در کنار اعتراضات ، گویا مسدود سازی اینترنت سرعت گرفته است و فرصتی را به مسئولین داده است تا طرح صیانت را اجرا کنند. در حال حاضر دسترسی به گوگل پلی و اپ ستور امکان پذیر نیست. در کنار این دو ، تقریبا تمامی پیام رسان های بین المللی نیز فیلتر شده اند و اینستاگرام هم بالاخره فیلتر شد.

به عنوان کسی که در این حوزه فعالیت می کند واقعا آینده روشنی را در کسب و کارم با وضع فعلی مشاهده نمی کنم، اکثر آموزش ها و تولیدات محتوایی ما مربوط به استفاده از شبکه های اجتماعی بین المللی است. در زمینه طراحی وبسایت و اپ هم فقط هاستینگ های داخلی در دسترس است و مشتریانی که روی هاست بین المللی به دلیل تجارت خارجی برایشان سایت طراحی کردیم همگی دچار مشکل شدند و کاری فعلا از دست ما بر نمی آید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا