آموزشتولید محتوامطالب برتر

نکاتی برای انتخاب نام کاربری در شبکه های اجتماعی مختلف

نام کاربری شما در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام یا توییتر ، نامی است که با @ شروع می شود و آدرس پروفایل اختصاصی شما را شامل می شود. نام پروفایل شما هم در رتبه جستجوی شما تاثیر می گذارد و هم در دراز مدت روی برندینگ شما تاثیر می گذارد پس بایستی حتما آن را جدی بگیرید و نامی درست انتخاب کنید.

در انتخاب نام بایستی چند پارامتر را رعایت کنید:

  • نام شما بایستی ساده باشد
  • نام شما باید خلاقانه انتخاب شده باشد
  • نام شما طوری باشد که برند شما نیز باشد
  • در همه شبکه های اجتماعی یک نام را انتخاب کنید

با رعایت 4 مورد بالا می توانید مطمئین باشید که در دراز مدت نیازی به تغییر برند و نام خود ندارید چرا که مثل یک برند اصیل نام شما اصالت دارد و نمایان گر شخصیت شماست.

حالا برای تغییر نام کاربری خود در اینستاگرام چه کنیم؟

برای این کار وارد صفحه پروفایل خود شوید. در این قسمت روی edit profile کلیک کنید. در صفحه ای که باز می شود در قسمت username نام کاربری دلخواه خود را وارد کنید و روی Done در بالای صفحه کلیک کنید.

آیا شما نیاز دارید که نام کاربری خود را تغییر دهید؟ اگر نام شما چیزی رندوم است و اصلا در هنگام ثبت نام به آن توجه نکردید حتما بایستی آن را ویرایش کنید. اگر نام برند شما قبلا ثبت شده سعی کنید نام خودتان را با پسوند دامنه وبسایتتان ثبت کنید. اصلا حرف اضافه به آن اضافه نکنید چرا که تاثیر منفی در دید کاربران می گذارد و شما را فیک جلوه می دهد.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا