خودمانیمطالب برتر

نقشه شغل های مورد علاقه دنیا بسیار جالب است

اخیرا بر اساس دیتای موتور جستجوی گوگل و عبارات شغل های مورد علاقه جستجو شده، در بازه سال 2021 تا 2022 یک نقشه جالب منتشر شده است.

شغل های برتر دنیا رقصنده، یوتوبر، نویسنده و مسئول رژیم غذایی هستند که جالبی آن طرفداری شغل های مرتبط با هنر در سال های اخیر است.

در کشورهای کانادا، آمریکا و استرالیا هنوز بچه ها دوست دارند خلبان بشوند و بیشترین جستجو درباره شغل رویایی ، خلبانی است.

این دیتای جالب حاصل تحقیق شرکت مالی Remitly بوده است. دیتای این تحقیق بین اکتبر 2021 تا اکتبر 2022 جمع آوری شده است و بر اساس ترندها و جستجوهای گوگل نقش گرفته است.

در تصویر بالا اسیای شرقی و خاورمیانه را مشاهده می کنید. در خاورمیانه بیشتر همه دنبال شاعری هستند، البته خبری از ایران نیست، چرا که ایران همانند کره شمالی کشوری خاص است و بقیه ماجرا… . در افغانستان توسعه دهنده بودن طرفدار دارد، برخلاف هند و پاکستان که هر دو نویسندگی رتبه 1 را دارد.

جالبترین کره جنوبی است که بیشترین علاقه به سمت پلیس بودن است. افسر پلیس شغل رویایی در کره جنوبی است. احتمالا در کره شمالی فراری بودن! شغل رویایی است.

لینک محتوای اصلی را اینجا می توانید مشاهده کنید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا