آموزشوردپرس

نحوه ایجاد کارت هدیه در ووکامرس و وردپرس

اگر دنبال درست کردن کارت هدیه های شخصی سازی شده با گرافیک دلخواه هستید با من همراه باشید.

در هر فروشگاهی ، اگر دقت کرده باشید، امکان خرید کارت هدیه است. کارت هدیه دارای یک اعتباری است که می توانید برای خرید محصولات سایت از آن استفاده کرد. می توانید در قرعه کشی که مطلب نحوه ایجاد آن را قبلا در پست “ نحوه انجام قرعه کشی در وردپرس ” قرار دادم چند عدد کارت هدیه برای سایت خود ایجاد کنید، یا اینکه یک سری کارت هدیه با مبالغ دلخواه در سایت ایجاد کنید که هر کسی خرید بتواند در پروسه خرید از اعتبار آنها استفاده کند.

برای این کار بایستی از یک افزونه پریمیوم استفاده کنید. این افزونه Advanced Coupons است که دارای یک پلاگین پولی است. این پلاگین Advanced Gift Cards for WooCommerce نام دارد. این دو مورد را می توانید از ژآکت یا راستچین تهیه کنید.

بعد از نصب و فعال سازی این دو افزونه کافیست وارد تعریف محصول در ووکامرس شوید. در بخش اطلاعات محصول، نوع محصول را می توانید گیفت کارت انتخاب کنید.

همانطور که در تصویر بالا می بینید، می توانید همانند یک محصول برای آن قیمت بگذارید، سعی کنید قیمت ویژه برای آن قرار ندهید چرا که در واقع دارید اعتبار برای سایت خود به مشتریان اعطا می کنید. پس در قسمت قیمت معمولی قیمت گیفت کارت را وارد کنید و در بخش gift card value همین عدد را دوباره تکرار کنید. در بخش gift card design می توانید تصویری که برای گیفت کارت درست کردید را وارد کنید. در نهایت محصول خود را منتشر کنید.

برای این محصولات نباید مقدار وارد کنید و بی نهایت امکان خرید برای مشتری قرار دهید. می توانید این محصولات را داخل یک دسته خاص قرار دهید و داخل یک صفحه ای تحت عنوان خرید کارت هدیه ، این محصولات را به نمایش بگذارید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا