آموزشوردپرس

نحوه انجام قرعه کشی در وردپرس

احتمالا شما هم بارها شده که خواسته اید در سایت خود قرعه کشی انجام دهید. برای اینکار احتمالا به یاد چرخونه های شانس میفتید ولی راه های حرفه ای تری نیز وجود دارد، مانند ایجاد صفحه لندینگ پیج برای ثبت نام کاربران و شرکت خودکار آنها در قرعه کشی مثلا یک گوشی موبایل! اگر می خواهید با روش انجام این نوع از قرعه کشی ها آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.

راحتترین شیوه انجام اینگونه قرعه کشی ها استفاده از افزونه RafflePress است که می توانید نسخه رایگان آن را از اینجا دانلود کنید. این افزونه دارای یک نسخه پولی نیز می باشد که برای اینکه امکانات کامل را داشته باشید توصیه می کنیم این نسخه را پیدا کنید. نسخه پولی در سایت ژاکت پیدا می شود.

بعد از نصب و فعال سازی این افزونه می توانید وارد منوهای آن شوید و در زیر منوها بدنبال بخش Giveaway بگردید، بعد از اینکار چند راه برای درست کردن پلن قرعه کشی دارید، یا لندینگ پیج درست کنید، یا در یک خبرنامه ایمیلی اطلاعات کاربران را دریافت کنید یا به کمک کد کوتاه در هر جای سایت اقدام به ثبت نام کاربران برای انجام قرعه کشی کنید.

در هر کدام از روش ها می توانید به کمک سیستم صفحه ساز حرفه ای طرح ثبت نام و قرعه کشی خود را ایجاد کنید. بعد از اینکه صفحه قرعه کشی راه اندازی شد می توانید در لیست قرعه کشی ها می توانید برنده را انتخاب کنید.

اگر این پست برای شما مفید بود حتما آن را در شبکه های اجتماعی بین دوستان خود به اشتراک بگذارید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا