آموزشتولید محتوا

نحوه اتصال اکانت اینستاگرام به سرویس های مدیریت سوشال مدیا

سرویس های زیادی در اینترنت وجود دارند که به کمک آنها می توانید حساب های اینستاگرام خود را از یک جا مدیریت کنید. یکی از سرویس های محبوب ، نوین هاب است. این سرویس ایرانی است و امکانات واقعا خوبی دارد. سرویس خارجی مشابه نوین هاب ، Later و Hootsuite است.

برای اتصال اینستاگرام به چنین سرویس هایی یک سری پیش نیاز لازم است که در این پست به شما معرفی می کنم.

اول از همه بایستی حساب شما از نوع بیزنس باشد ، حساب های شخصی یا Creator امکان اتصال به هیچ کدام از سرویس های بالا را ندارد. اگر نمی دانید چطور حساب بیزنس در اینستاگرام درست کنید پست زیر را مطالعه کنید:

چطور اکانت بیزنس در اینستاگرام درست کنم؟

دومین موضوع این است که بایستی حساب اینستاگرام شما به اکانت فیس بوک فعال شما متصل باشد. پس قبل از هر کاری فیس بوک خود را فعال کنید.

بعد از اینکه فیس بوک خود را فعال کردید کافیست وارد ویرایش حساب کاربری اینستاگرام خود شده و اینستاگرام خود را به یک Page زیر مجموعه حساب کاربری خود در فیس بوک متصل کنید. این تنظیمات در پایین صفحه ویرایش حساب کاربری قرار دارد. عنوانی به نام Page دارد.

روی Connect or Create تاچ کنید. در مرحله بعدی اگر page ای از قبل روی حساب فیس بوک شما باشد نمایش داده می شود می توانید از همان صفحه یک Page جدید برای کسب و کار خود درست کنید.

با انجام موارد بالا، براحتی می توانید حساب اینستاگرام خود را به سرویس هایی نظیر نوین هاب، Later و … متصل کنید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا