آموزشکسب و کار

مواد لازم برای داشتن یک سایت شرکتی چیست؟

سایت شرکتی معمولا برای معرفی محصولات و خدمات یک شرکت ایجاد می شود در این سایت معمولا فروش آنلاین وجود ندارد و کاربر فقط به نوعی مجازی پرزنت می شود و محصولات و خدمات را می شناسد.

سایت شرکتی دارای یک سری بخش های ثابت است. این بخش ها شامل صفحه درباره ما، صفحه تماس با ما، معرفی محصولات یا خدمات، راه های دریافت خدمات پس از فروش و گاهی اوقات باشگاه مشتریان می شود.

هاست مناسب سایت شرکتی نیاز به سرعت و ظرفیت بالا برای ترافیک ندارد به همین دلیل اگر هاست SSD هم پیدا کردید مناسب است. حجم هاست بستگی به تعداد محصولات و خدمات شما دارد. اگر محصولات زیادی دارید یا اگر محصولات کمی دارید ولی مثلا مبلمان است و نیاز به تصاویر زیاد دارید بهتر است که حداقل 5 گیگابایت هاست تهیه کنید، هاست ssd برای کار شما کافیست. اگر محصولات و خدمات زیادی دارید بهتر است که هاست 10 گیگابایت تهیه کنید.

یکی دیگر از بخش هایی که برای سایت شرکتی مناسب است ثبت درخواست دریافت پیش فاکتور است. اینکه مشتری شما بتواند برای محصولات یا خدمات شما درخواست پیش فاکتور کند. در مورد سایت هایی که نرم افزار جزو محصولاتشان است فرم درخواست دمو بسیار کاربردی است.

ما در برانکس می توانیم انواع سایت های شرکتی را برای شما طراحی کنیم.

بسته های استارتر ما در صفحه نخست سایت قابل مشاهده است.

هاست های 5 و 10 گیگابایتی مناسب کارهای شرکتی را نیز در برانکس ارائه می دهیم.

دامنه رایگان ملی جزو خدمات ماست. به همراه گواهینامه SSL رایگان.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا