آموزشارز دیجیتال

مهمترین ابزارهایی که یک تریدر باید داشته باشد چیست؟

در ادامه سلسله مطالب آموزشی پیرامون ترید Trade به سراغ معرفی ابزارها و اپ هایی می رویم که هر تریدری باید روی گوشی یا سیستم خودش داشته باشد تا همیشه از حرکات بازار با خبر شود.

حتما مطالب قبلی ما را از دست ندهید:

آموزش جامع ترید (خرید و فروش ) کریپتو در حالت اسپات

شاخص CBBI چیست ؟

راستی! این محتوا برای افراد مبتدی مثل خودم تهیه شده، اگر حرفه ای هستید یا اینکه با این مطالب ارتباط برقرار نمی کنید وقت خودتان را به جای ارسال کامنت ها و پیام های منفی به مطالعه بازار اختصاص دهید.

همچنین، هدف پست های آموزشی ما در برانکس ، بالا بردن دانش شماست. همه محتوای بخش کریپتو یا ارز دیجیتال ما ، جنبه آموزشی دارند و اصلا اینجا قرار نیست سیگنال دهی انجام دهیم.

دو نکته بالایی را بایستی در پست اول می گفتم، ولی تا الان طول کشید. حالا بریم سراغ معرفی ابزارهایی که به عنوان تریدر باید داشته باشید.

اول از همه یک VPN خوب باید داشته باشید. من خودم از NordVPN استفاده می کنم، این وی پی ان را می توانید با کریپتو خریداری کنید. می توانید اشتراک آن را برروی بستر شبکه ترون با ارز USDT پرداخت کنید. من با اتریوم شارژ دو ساله خریداری کردم.

بهترین VPN برای ترید با امکان خرید با تتر

دومین ابزار ، داشتن کیف پول مجزا از صرافی برای نگهداری بلند مدت ارزها می باشد. بهترین کیف پولی که در سرتاسر اینترنت معرفی می شود تراست والت است. این را هم بدانید که تراست والت قابل اطمینان است.

سومین ابزار اپ های بیت پین و کوکوین است ، در مرورگر سیستم خودتان همیشه آنها را پین کنید، در گوشی هم اپ های آنها را نصب داشته باشید. همه سفارشات و خریدهای شما بهتر است که در این صرافی ها انجام شود.

چهارمین ابزار، اپ صدور رمز یکبار مصرف گوگل است . هر دو صرافی مورد بحث ما، بیت پین و کوکوین، از گوگل authenticator پشتیبانی می کنند.

ابزار بعدی وبسایت GlassNode , و چارت های تحلیلی آن درباره بیت کوین است. همه تحلیلگران وب از این چارت ها استفاده می کنند. این چارتها را اگر بتوانید تحلیل کنید و مطالعه کنید خودکفا می شوید.

ابزار بعدی وبسایت تریدینگ ویو است، Trading View بهترین ابزار مدیریت چارتها ، تحلیل چارت ها ، استفاده از اندیکاتورهای مختلف و مشاهده ایده دیگران درباره ارزهای مختلف است.

ابزار بعدی سورس های خبری درباره ارزهای دیجیتال است، از سایت Coindesk گرفته تا کانال یوتوبرهای معروف مثل توماس کرالو، یا فرانکی کندلز ، جزو سورسهای خبری محسوب می شوند. با دنبال کردن این کانالها می توانید خلاصه وقایع اتفاقیه در کریپتو را مطالعه کنید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا