اخبار فناوریاخبار کریپتو

منتظر افزایش قیمت لوازم خانگی باشید!

ورود لوازم خانگی کره ای به داخل کشور ممنوع شد، تا احتمالا بزودی شاهد اتفاقات صنعت خودرو در بخش لوازم خانگی باشیم، یک سری محصولات بی کیفیت بزرگنمایی شده داخلی با قیمت محصولات خارجی، و افزایش قیمت افسار گسیخته محصولات خارجی! حاصل چنین سیاستی است.

اینطور که مشخص است تولید کنندگان داخلی درخواست کردند که کمرشان شکسته نشود و رهبری درخواست ممنوعیت را صادر کند که چنین هم شده و رئیس جمهوری هم آن را اجرایی کرده است.

پیش از این انجمن صنایع لوازم خانگی ایران خواستار ممنوعیت واردات لوازم خانگی برای یک دوره حداقل پنج ساله به منظور حمایت از صنایع داخلی شده بود و حالا این درخواست از سوی رهبری مورد موافقت قرار گرفته و به کابینه دولت جدید ابلاغ شده است.

با اینکه گفته می‌شود تولید داخلی رونق گرفته به طوری که در سال گذشته بیش از ۱۵ میلیون دستگاه لوازم‌خانگی در کشور تولید شد که این میزان تولید در مقایسه با سال ۹۸ رشد ۷۸ درصدی داشته است اما با این حال برخی فعالین در بازار تاکید دارند این مقدار پاسخگوی نیاز جامعه نیست.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا