آموزشمطالب برتروردپرس

معرفی 2 جایگزین مناسب گوگل Optimize

گوگل می خواهد در تابستان سال 2023 ابزار رایگان گوگل Optimize را بازنشسته کند. این ابزار ، یک سری ابزارکهای ساده جهت تست ابعاد مختلف سایت را برای شما فراهم می آورد.

اولین سرویسی که به عنوان یک جایگزین مناسب میتوانم معرفی کنم Thrive Optimize است. این سرویس جزو پکیج قالب های Thrive نیز می باشد و مخصوص سایت های وردپرسی است.

شما می توانید به کمک این ابزار ، تست های مختلف فروش، لود صفحه و … را براحتی انجام دهید. کافیست هدف را مشخص کنید تا تست را انجام دهید.

دومین سرویس معروفی که می توانید به جای گوگل Optimize استفاده کنید، OptinMonster نام دارد. این افزونه که نسخه پولی اش دارای تست های A/B است ورای نیاز کاربر همیشه در دسترس است. شما می توانید به کمک این افزونه کلی پاپ آپ یا صفحات لندینگ مختلف ایجاد کنید و پارامترهای مختلف آن را بسنجید.

دو سرویسی که معرفی کردم برای کاربران ایرانی نیز توسط مارکت هایی مثل ژاکت در دسترس هستند و می توانید با قیمت مناسبی آنها را خریداری کنید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا