آموزشارز دیجیتال

معرفی کیف پول KuCoin Wallet

این روزها ، خبرهای منفی زیادی درباره صرافی های مختلف شنیده می شود. صرافی های بزرگ ، بازیگران کوچکتر را همیشه زیر می کشند و بایستی دید که در پایان این زمستان کریپتویی چه برندهایی باقی می مانند.

یکی از صرافی های خوب که گزارش مالی نیمه نخست سال 2022 آن بسیار مثبت بود، کوکوین می باشد. این صرافی با اینکه کلی بروز رسانی در همین چند وقت اخیر معرفی کرده ولی باز هم زیر ذره بین بود و هست تا وضعیت کلی بازار مشخص شود. خبرهایی از مشکلات مالی این صرافی به صورت پراکنده در وب منتشر شده است.

برای اینکه شما که در این صرافی کار می کنید آرامش خاطر بیشتری داشته باشید ، می توانید محصول جدید کوکوین را امتحان کنید. کیف پول KuCoin Wallet چندی است معرفی شده و دارای اپ های اختصاصی در اکوسیستم اندروید و آی او اس است. این کیف پول دسترسی به 12 کلمه رمز را به شما می دهد و شما مالک کریپتوی خودتان در این کیف پول هستید.

مهم ترین ویژگی کیف پول کوکوین والت ، پشتیبانی از شبکه KuCoin Community Chain یا KRC-20 است . این شبکه امکان انتقال دارایی های کوکوینی شما را با کمترین کارمزد به کیف پول کوکوین می دهد. مثلا برای انتقال ونگهداری تتر در شبکه KRC-20 فقط 0.1 واحد پولی KSC یا کوکوین کوین لازم است.

همچنین از شبکه اتریوم و سایر ارزهای برتر پشتیبانی می کند. تنها ایراد آن همانند تراست والت عدم پشتیبانی از شبکه اصلی کاردانو است.

این کیف پول را با جستجو در فروشگاه گوگل و اپستور اپل با نام KuCoin Wallet می توانید برروی دیوایس های خود نصب و فعال کنید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا