آموزشوردپرس

معرفی چند افزونه برای ایجاد FAQ در وردپرس

اگر دوست دارید که بخش سوالات و جواب ها ( سوال و جواب یا سوالات پر تکرار ) در سایت وردپرسی ایجاد کنید حتما این کار را به کمک ابزار آن انجام دهید چرا که گوگل ساختار خاصی را برای این منظور در نظر دارد و ابزارهایی که در این پست به شما معرفی می کنم این ساختار را رعایت می کند.

بهترین افزونه سئو ، سئو همه کاره All in one SEO :

بعد از نصب و فعال سازی نسخه رایگان افزونه سئو همه کاره در وردپرس ، یک بلوک به بلوک های ویرایشگر متن وردپرس اضافه می شود که AIOSEO FAQ نام دارد. در تصویر زیر مشاهده می کنید که بعد از اضافه کردن آن به صورت خودکار یک جایگاه برای سوال و یک جایگاه برای درج جواب در اختیار دارید.

افزونه سوال و جواب HeroThemes  به نام Heroic FAQs :

این افزونه پولی است و نسخه رایگان ندارد، ولی کار با آن ساده است ، می توانید کلی سوال و جواب در آن تعریف کنید و به کمک دسته بندی و برچسب گذاری آنها را گروه بندی کنید. سپس کدهای کوتاه آن را در هر جایی که دوست دارید استفاده کنید.

افزونه صفحه ساز SeedProd و ویژگی FAQ :

صفحه سازها معمولا به صورت رسمی با ساختار صحیح از بخش سوال و جواب پشتیبانی نمی کنند ولی امکان Accordion دارند که این امکان سوال و جواب را تاحدودی پشتیبانی می کند. المنتور و Brizy هر دو این امکان را دارند.

افزونه رایگان Ultimate FAQ بهترین گزینه برای سایت های ساده:

اگر یک وبسایت ساده دارید، می توانید از این افزونه استفاده کنید ، افزونه Ultimate FAQ یک افزونه سبک و ساده است که براحتی روی سایت شما نصب و فعال سازی می شود.

بهترین روش برای ایجاد سوال و جواب در وردپرس کدام است؟

بهترین روش ایجاد بخش سوال و جواب در سایت های وردپرسی استفاده از افزونه سئو همه کاره است، چرا که ساختار اصلی و طبیعی سوال و جواب و تگ های مربوطه را کاملا پشتیبانی می کند.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا