آموزشارز دیجیتالمطالب برتر

معرفی پروژه کاردانو – رمز ارز آینده دار

اگر با دیدی متفاوت به بازارهای مالی نگاه کنید شاید بگویید که الان چه وقت خوبی است که از هر پروژه خوبی یک عالمه توکن خریداری کنید و نگهدارید تا بازار به حالت نرمال برگرده! اگر این دید رو دارید حتما اسم کاردانو به گوشتون خورده ، امروز می خوام پروژه کاردانو رو به صورت کامل شرح بدم. با من همراه باشید.

اگر بخواهیم از اول شروع کنیم، باید بگم که ADA از سال 2017 به عنوان ارز بلاکچین کاردانو شروع به فعالیت کرد. کاردانو نسل سوم بلاکچین ها است، نسل اول بیت کوین است که کلا حالت اثبات کار دارد و بروز رسانی کمی دریافت می کند ( به نظرم خیلی خوبه ) نسل دوم اتریوم است که به نظر من اصلا نمی دونه چی می خواد باشه، نسل سوم کاردانو امثال کاردانو هستند.

قبل از اینکه شبکه کاردانو به صورت نهایی شروع به فعالیت بکنه، در سال 2015 حدود 26 بیلیون توکن کاردانو فروخته شد و بعد از آن 5.2 بیلیون توکن هم برای بنیادهایی که وظیفه مارکتینگ ، پشتیبانی از شبکه و خدمات را بر عهده داشتند تقسیم شد.

وقتی برای اولین بار کاردانو لیست شد، در صرافی ها با قیمت 2 سنت خرید و فروش می شد ، در بول ران سال 2017، قیمت کاردانو به 1.3 دلار رسید که رکورد اولیه آن محسوب می شود. در سپتامبر 2021 بود که کاردانو رکورد آخر خودش را زد و به قیمت 3.10 دلار رسید ، از آن زمان تا حالا به دلایلی که می دونیم روندی نزولی را در پیش گرفته است.

کیف پول مخصوص این رمز ارز Yoroi نام دارد. این کیف پول نسخه اندروید و iOS نیز دارد. کیف پول معروف تراست والت نیز برروی شبکه Bep20 از این رمز ارز پشتیبانی می کند، روی شبکه bep20 ارز معادل کاردانو قرار دارد و کاردانوی واقعی نیست. برای جابجایی آن هم نیاز به BSC دارید که در کیف پول خودتون بایستی برای پرداخت کارمزد تراکنش ها قرار دهید.

در تمامی صرافی های ایرانی ، مثل بیت پین، ارز کاردانو لیست شده است ولی همه آنها برروی بستر Bep20 آن را دارند و از شبکه رسمی کاردانو استفاده نمی کنند. یک سری DEX برای تبدیل این کاردانوهای معادل با کاردانوی اصلی و انتقال آن به کیف پول رسمی وجود دارد.

حالت کاری کاردانو اثبات سهام است، یعنی اگر شما در کیف پول های رسمی آن کاردانو داشته باشید می توانید آن را در شبکه قفل کنید و سود ماهانه دریافت کنید.

در مقایسه با رقبای خودش ، اگر بخواهیم یکی از معروف ها را نام ببریم بایستی از سولانا نام ببریم، مشکلات به مراتب کمتری دارد، به طور مثال اصلا شبکه اش قطعی ندارد و مانند سولانا نیست که حداقل ماهی یکبار دچار قطعی می شود.

اگر دنبال سرمایه گذاری بلند مدت هستید به نظرم خرید کاردانو در قیمت 0.49 سنت فعلی ، بسیار مناسب است و اگر حتی به ATH اولیه خودش برگردد سود خوبی نصیب هولدرها می کند. ویدئوی زیر تحلیلی است که در یوتیوب برای قیمت فعلی و اهداف کاردانو ایجاد شده:

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

حتما ما را در توییتر دنبال کنید