آموزشوردپرس

معرفی دو ابزار خوب کوتاه کننده لینک

در این پست دو سرویس کوتاه کننده لینک یا URL shortener را به شما معرفی می کنم. یک سرویس پولی و یک سرویس دارای آپشن رایگان است.

سرویس Pretty Links اولین ابزار کوتاه کننده لینک است که اکانت رایگان ندارد و تمامی خدمات آن پولی است ولی اگر سازمان و شرکت بزرگی دارید بهترین گزینه برای کوتاه کردن لینک است، همه نوع آماری از میزان لینک در ساعات مختلف و حتی آنالیز کامل برای شبکه های اجتماعی را به شما می دهد.

خوبی این سرویس این است که افزونه برای وردپرس دارد و شما می توانید از همان داشبورد اقدام به کوتاه کردن لینک بکنید و نیازی نیست از سایت و داشبورد خود خارج شوید.

سرویس بعدی که به شما معرفی می کنم که دارای بخش رایگان است Bitly است. این سرویس جزو قدیمی ترین سرویس های کوتاه کننده لینک در اینترنت است. قبلا در پستی نحوه اضافه کردن دامنه اختصاصی در bitly را آموزش داده بودم که در لینک زیر می توانید مطالعه کنید:

چطور داخل Bitly دامنه اختصاصی ست کنیم؟

بعد از وارد شدن به bitly بهتر است که حساب کاربری داشته باشید. با داشتن حساب کاربری می توانید آمار لینک ها را مشاهده کنید. بعد از وارد شدن به حساب کاربری کافیست روی علامت مثبت + کلیک کنید تا وارد پروسه تعریف لینک شوید. هر لینکی که وارد کنید به صورت خودکار یک لینک کوتاه با دامنه /bit.ly/ دریافت خواهید کرد.

این دو سرویسی که در این پست به شما معرفی کردم بهترین ها در عرصه کوتاه کردن لینک بودند ، با توجه به نیازخودتان می توانید از هر کدام استفاده کنید، برای ما کاربران ایرانی بیت لی بهتر است چرا که رایگان است و آمار بازدید هم دارد.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا