آموزشارز دیجیتال

معرفی تریدینگ ویو – مهمترین ابزار تریدینگ

یکی از ابزارهای ضروری در تحلیل ارزهای دیجیتال، دسترسی به نمودار لحظه‌ای قیمت‌هاست. همچنین برای تحلیل قیمت یک رمز ارز باید ابزارهای مختلف در تحلیل تکنیکال را مورد استفاده قرار دهیم. سایت تریدینگ ویو این نیازها را به رایگان در اختیار ما قرار داده ‌است. همچنین با استفاده از سایت Trading View به تحلیل سایر تحلیلگران و فعالان بازار ارزهای رمزنگاری شده دسترسی خواهیم داشت.استفاده از این وبسایت برای افرادی که در بازار رمز ارزها فعالیت دارند، بسیار توصیه می‌شود. این سایت ابزارهای مفید و امکانات کاربردی مختلفی را ارائه می‌دهد.

با رفتن به آدرس TradingView.com می توانید به این ابزار دسترسی داشته باشد. همچنین در مارکت های گوگل پلی و اپستور نیز با جستجو کلمه Trading View می توانید اپ نیتیو اکو سیستم خودتان را نصب کنید.

بعد از وارد شدن به تریدینگ ویو ، می توانید به کمک حساب گوگل خود داخل آن لاگین کنید. توجه داشته باشید که برای شروع اکانت Basic یا پایه آن کافیست، سایر اکانت ها را می توانید به مرور تهیه کنید و نگران پرداخت ها هم نباشید می توانید به کمک کریپتو با کمترین کارمزد هزینه های خرید اشتراک تریدینگ ویو را پرداخت کنید.

بعد از اینکه اکانت خودتان را ایجاد کردید و وارد صفحه نخست تریدینگ ویو شدید می توانید سیمبل هایی که دوست دارید را به لیست واچ لیست خود اضافه کنید و چارت آنها را مشاهده کنید. مثلا بیت کوین برروی تتر را اضافه کنید. برروی گزینه اضافه کردن سیبمل کلیک کنید و سپس عبارت BTCUSDT را جستجو کنید، معمولا چند نتیجه به شما نمایش می دهد که قیمت بیت کوین و چارت بیت کوین بر اساس تتر در صرافی های مختلف است. معروف ترین را به دلخواه خودتان انتخاب کنید.

مثلا در تصویر بالا ، ما اطلاعات بیت کوین را در صرافی کوکوین اضافه کردیم، بعد از اضافه شدن به لیست واچ لیست می توانید دیتای بیت کوین را در چارت مشاهده کنید. اندیکاتورهای دلخواه خودتان را به چارت اضافه کنید.

این پست یک آموزش کلی بود. در پست های آینده درباره تریدینگ ویو ، ابزارهای مفید آن را معرفی می کنیم. موفق باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا