آموزشارز دیجیتال

معرفی اندیکاتور DBSI در تریدینگ ویو

در نسخه رایگان تریدینگ ویو کلی اندیکاتور کاربردی وجود دارد که می تواند در تحلیل فنی به شما کمک کند. یکی از این اندیکاتورها که کارش مشخص کردن توازن قدرت بین گاوها و خرس ها است DBSI نام دارد.

بعد از فعال کردن این اندیکاتور در تریدینگ ویو با جستجوی Gunzo Bulls Power vs Bear Power می توانید نحوه عملکرد آن را مشاهده کنید.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید یک باکس جهت نمایش نتیجه دعوای گاو و خرس نمایش داده می شود که در تایم فریمی که چارت را مشاهده می کنید وضعیت را مشخص می کند. اگر در یک روند میزان برد یک گروه عددش کاسته شود، احتمالا در روند های بعدی طرف مقابل با درصد بالا پیروز می شود و تا کاهش عدد پیروزی اش روند ادامه پیدا می کند.

در تصویر بالا شاهد روندی به نفع گاوه هستیم ، به همین دلیل در روند بیت کوین افزایش قیمت را شاهد هستیم، استارت این روند را می توان به چاپ شدن دات سبز رنگ در مارکت سایفر B نسبت داد.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا