آموزشوردپرس

معرفی افزونه چک کننده لینک های سایت در وردپرس

یک محصول جدید توسط تیم all in one seo معرفی شده که Broken Link Checker نام دارد. این افزونه کارش این است که لینک های خراب داخلی و خارجی سایت شما را چک می کند و اگر به مرجع خرابی اشاره دارد هشدارش را به شما نمایش می دهد تا شما بتوانید با چند کلیک لینک خراب را بروز کرده و خطا را رفع کنید.

برای استفاده از افزونه Broken Link Checker بایستی یک حساب کاربری نیز داشته باشید. بعد از اینکه این افزونه را فعال کردید هر 3 روز یکبار لازم است داشبورد خودتان را چک کنید تا لیستی از لینک های خراب را مشاهده کنید.

بعد از اینکه اسکن اولیه این افزونه تمام شد، همانند تصویر بالا، لیستی از لینک های خراب را مشاهده می کنید که می توانید روی ویرایش کلیک کرده و آدرس مقصد را مجدد وارد کنید.

این افزونه اطلاعات کاملی درباره لینک های خراب به شما می دهد، مثلا مدت زمانی که این لینک خراب بوده، کلمه ای که روی آن لینک درج کردید ، مدت زمانی که طول میکشد تا لینک باز شود و …

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا