آموزشوردپرس

معرفی افزونه مدیریت کارگو و باربری وردپرس WP Cargo

اگر به دنبال فعالیت در حوزه حمل و نقل هستید ، بایستی یک پلتفرم تخمین قیمت، تخمین مسافت و ایجاد برنامه کاری برای رانندگان ایجاد کنید. در وردپرس این امور براحتی انجام پذیر است ، فقط کافیست افزونه رایگان wp cargo را نصب و فعال کنید.

این افزونه در دو نسخه رایگان و پولی در دسترس است، نسخه پولی دارای اپلیکیشن های اندروید و iOS نیز است و با کریپتوکارنسی می توانید از ایران آن را تهیه کنید. نسخه پولی آن یک سولوشن کامل مشابه اسنپ بار است فقط مشکلی که دارد این است که دارای درگاه پرداخت ایرانی نیست و برای آن قسمت باید کد نویسی کنید.

شما در wp cargo می توانید بعد از اینکه کامل آن را ستاپ کردید ( تصویر بالا ) می توانید برای مشتریان خود یک بارنامه یا shipment صادر کنید. ( تصویر زیر ) بایستی بارنامه را به نام مشتری صادر کنید تا در پنل کاربری اش یک فاکتور جهت پرداخت صادر شود.

اطلاعات پرداخت برای مشتری ایمیل می شود.

اگر خواستید برای مشتری خود یک ماشین حساب تخمین قیمت داشته باشید می توانید به کمک افزونه فرم ساز WPForms از قسمت shipping cost calculator سریعا برای خود یک صفحه ماشین حساب ایجاد کنید.

به کمک همان WP Forms می توانید فرم های ثبت درخواست برداشت کالا را در سایت خود طراحی کنید، بعد از پروسه ثبت درخواست یک مشتری ، بایستی برای آن مشتری یک حساب کاربری ایجاد کنید، مبالغ را با راننده ها ببندید و سپس برای وی یک فاکتور در ووکامرس درج کنید.

با کمک ابزارهایی که در بالا ذکر کردم می توانید یک وبسایت حمل و نقل ساده وردپرسی ایجاد کنید، اگر دوست داشتید کمی حرفه ای تر کار را انجام دهید کافیست نسخه حرفه ای wp cargo را تهیه کنید. یک راهکار کامل و جامع برای امور حمل و نقل است.

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا