آموزشمطالب برتروردپرس

معرفی ابزار سئو سایت خبری در وردپرس

امروز می خوام یک ابزار سئو برای سایت های خبری در وردپرس معرفی کنم که این ابزار به سایت یک ویژگی مهم اضافه می کند و آن این است که گوگل آخرین محتوای شما را همواره در sitemap جداگانه سریعا بدست می آورد.

همانطور که می دانید در سئو ، نقشه سایت خیلی مهم است. موتورهای جستجو باید بدانند که نقشه سایت شما چیست، از چه لینک ها ، پست ها و صفحاتی سایت شما تشکیل شده است. نقشه سایت معمولی خیلی دیر به دیر بروز می شود. در سایت خبری نیاز است که شما همواره در بروز ترین حالت ممکن باشید و همچنین جدا از نقشه سایت اصلی سایت ، برای آخرین محتوای خود نقشه ای جداگانه داشته باشید.

امروز در همین راستا می خواهم به شما ابزاری که در All In One Seo وجود دارد و می تواند برای سایت خبری شما مناسب باشد را معرفی کنم.

افزونه All in one seo ، یکی از قدیمی ترین افزونه های سئو برای وردپرس است که قبلا با نام ساده وردپرس سئو در دسترس بود و بعدها به نام فعلی تغییر نام داده شد. بعد از نصب و فعال سازی نسخه رایگان این افزونه و خرید و فعال سازی نسخه پرو این افزونه شما به یک سری ابزار دسترسی دارید. یکی از این ابزارها افزونه ای است مخصوص ایجاد نقشه سایت در سایت های خبری ! این افزونه را می توانید با جستجو در اینترنت پیدا و خریداری کنید. این افزونه روی نسخه پرو all in one seo نصب می شود.

بعد از فعالسازی این افزونه ، اگر وارد منوهای all in one seo شوید و سپس وارد بخش sitemap شوید ، می بینید که یک منو به بالای صفحه اضافه شده که نامش نقشه سایت اخبار است! یکم اشتباه ترجمه شده ، منظورش نقشه سایت خبری است.

اگر وارد این منو شوید می توانید فید اختصاصی سایت خبری خود را دریافت کنید و وارد سرچ کنسول گوگل شده و به لیست نقشه های سایت خود این لینک را اضافه کنید. در طی روزهای آینده مشاهده می کنید که تعداد خاصی لینک جدید همواره به لیست نقشه سایت شما اضافه می شود که شامل آخرین پست های شما می شود.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا