آموزشویندوز

معرفی آنتی ویروس خوب برای ویندوز

احتمالا خود شما یا اطرافیان شما وقتی یک دیوایس جدید چه لپ تاپ و چه سیستم دسکتاپ جدید تهیه می کنید بدنبال نصب یک آنتی ویروس خوب برروی آن هستید. همه فروشنده ها هم اولین چیزی که به شما معرفی می کنند آنتی ویروس Nod32 ( نود 32 ) است. اگر سیستم های مارک اچ پی تهیه کنید احتمالا برروی آنها آنتی ویروس مک آفی نصب است. به صورت کلی سوالی که باید پاسخ داده بشه این است که چه آنتی ویروسی برای سیستم عامل ویندوزی مناسب است؟

پاسخ سریع به این سوال این است که شما هیچ آنتی ویروسی برروی ویندوز 10 به بالا نیاز ندارید، چرا که ویندوز دیفندر برای همه مشکلات و خطرات احتمالی شما کافی می باشد.

پاسخ کمی با توضیحات به سوال بالا به این شکل است که بستگی به کاربری شما با سیستم دارد، اگر شما دانشجو هستید، یا گیمر ، فرقی ندارد احتمالا نهایت خطری که سیستم شما با آن مواجه است زدن یک فلش مموری به سیستم است که ویندوز دیفندر از پس آن به خوبی برمی آید ، خیلی از باگ ها و مشکلات ویندوز هم اول توسط دیفندر رفع می شوند ، پس اگر گیمر، دانشجو یا کارمند هستید احتمالا در سیستم خود به آنتی ویروس نیازی ندارید.

اگر اطلاعات حساسی از شرکتی که احتمالا مدیر آن هستید در سیستم خود نگهداری می کنید بایستی به فکر یک برند آنتی ویروس بهتر از ویندوز دیفندر باشید، در این صورت سه برند به شما پیشنهاد می کنیم، نورتون، کسپراسکی و بیت دیفندر، که بیت دیفندر بهترین برند آنتی ویروس از میان این سه برند می باشد.

آنتی ویروس هایی مثل نود 32 و مک آفی در حد ویندوز دیفندر هم نیستند، حتی شاید یک سری تبلیغاتی که انجام می دهند نیز تقلبی باشد، خودتان بررسی کنید ، لایسنس های ارزان قیمت به صورت فله! از این آنتی ویروس ها در اینترنت به فروش می رسند که مشخص است که ممکن است از سروری خارج از سرور اصلی حتی بروز رسانی و تاییدیه اعتبار را دریافت کنند.

پس همیشه خیالتان راحت باشد و به ویندوز دیفندر اعتماد داشته باشید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا

حتما ما را در توییتر دنبال کنید