آموزشوردپرس

مخفی کردن ابزارکهای وردپرس در صفحات خاص

اگر می خواهید که بر فرض مثال یک سری از ابزارک ها در صفحه ای خاص نمایش داده نشوند بهتر است که این آموزش را تا انتها مطالعه کنید.

وردپرس به صورت کلی امکانات خاصی را برای مدیریت نحوه نمایش ابزارکها در اختیار کاربر قرار نمی دهد و همه چیز به قالبی که از آن استفاده می کنید بستگی دارد ولی به کمک نصب افزونه می توانید این امکان را برای خود فراهم کنید که نظارت و مدیریت بیشتری برروی ابزارک ها داشته باشید.

برای شروع کافیست افزونه  Widget Options را روی سایت خود نصب و فعال کنید.

بعد از نصب و فعال سازی  Widget Options در تنظیمات وردپرس شما یک منو به نام همین افزونه اضافه می شود که اگر وارد آن شوید می توانید جنبه های مختلف آن را مدیریت کنید.

شما بعد از نصب این افزونه نیازی به نصب افزونه ابزارک های کلاسیک ندارید چون از این قابلیت این افزونه پشتیبانی می کند. همچنین می توانید ابزارک ها را در حالت های وسط چین، راست چین و چپ چین نیز ست کنید.

برای مدیریت نمایش ابزارک ها کافیست همانند تصویر زیر وارد بخش page visibility شوید.

در این صفحه توجه داشته باشید که تمامی تنظیمات تیک خورده باشند.

حالا به صفحه تنظیمات ابزارک ها در نمایش بروید. اگر روی یک ابزارک کلیک کنید کمبو باکسی را خواهید دید که در آن می توانید تعیین کنید که مثلا در چه صفحه هایی ابزارک مخفی باشد.

موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا