اخبار فناوری

لپ تاپ های مایکروسافت سرفیس استودیو یک قدم به عقب

لپ تاپ های سری سرفیس بوک که تا سه نسل ادامه داشتند یک ایده بسیار خوب بودند، لپ تاپ هایی که دارای صفحه نمایشگر جدا شونده بودند و همچنین سبکی و عمر بالای باتری را داشتند.

خیلی ها توقع داشتند که سرفیس بوک 4 با وزنی کمتر ، قطری کمتر، عمر باتری بیشتر و نمایشگر 120 هرتزی معرفی شوند ولی مایکروسافت در عوض سری سرفیس بوک را پایان داد. به جای سرفیس بوک الان لپ تاپ سرفیس استودیو را داریم که در طراحی صفحات جدا شونده چیز جدیدی را ارائه نمی دهد و همانند سایر لپ تاپ های ویندوزی تبدیل به تبلت می شود و نمایشگر متحرک دارد.

لپ تاپ های جدید سرفیس استودیو نمایشگری دارند که می چرخد و روی صفحه کلید می خوابد ، در یک حالت می توانید قبل از تاچ پد به دلیل وجود یک سری مکانیزم نمایشگر را قفل کنید و همانند تبلتی که تاچ پد دارد از لپ تاپ خود استفاده کنید.

مدل پایه این لپ تاپ ها دارای پردازنده Core i5 می باشد. 16 گیگابایت رم DDR4 دارد و با حافظه 256 گیگابایتی NVMe ارائه می شود که 1600 دلار قیمت دارد اگر بخواهید از امکان چسباندن قلم هوشمند به زیر لپ تاپ استفاده کنید بایستی مبلغ 170 دلار دیگر هم پرداخت کنید. تازه این لپ تاپ ها شارژر ندارند و بایستی شارژر را هم جدا خریداری کنید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا