خودمانیمطالب برتر

لایحه حفظ حریم خصوصی به مجلس ارسال شد

جک جدیدی داریم …

وزیر ارتباطات بیان داشته اند که بایستی اعتماد مردم را در راستای استفاده از سرویس های بومی جلب کنیم. سرویس هایی که مثلا خصوصی هستند. در این راستا دولت یک لایحه تنظیم کرده که به صورت کلی حریم خصوصی کسانی که از سرویس های داخلی استفاده می کنند حفظ شود و کسی به آن دست نبرد! دولت که همه هدف اینترنت قطع دست آنها در دسترسی به دیتای مردم است، خودش دارد برای خودش لایحه تنظیم می کند و مجلس آن را تصویب می کند و سرویس های مثلا خصوصی هم کاری نمی کنند و برای دریافت وام و بودجه بیشتر برای هدر دادن دهانشان باز است تا لقمه های دولت و دولتی ها را بخورند!

جمله زیبای وزیر ارتباطات را در زیر مطالعه کنید:

وزیر ارتباطات در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس درباره جلب اعتماد مردم برای جذب شدن به پلفترم‌های داخلی گفت: «تاکنون کارهای زیادی انجام شده که یکی از آنها لایحه داده و حریم خصوصی است که اکنون در حال طی مراحل نهایی برای ارسال به مجلس است.  تدوین این لایحه یعنی ما از داده‌های شخصی مردم در پلتفرم داخلی حفاظت می‌کنیم.»

وظیفه حفاظت از دیتای مردم ، روی دوش دولت است، دستشون درد نکند و …

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا