آموزشوردپرس

فعال و غیر فعال کردن تصویر شاخص وردپرس در پست ها

این روزها قالبی نیست که از تصویر شاخص پشتیبانی نکند. ولی ممکن است شما قالبی داشته باشید که در پست ها تصویر شاخص را تکرار می کند. هم بالای تیتر و هم داخل پست نمایشش میدهد. در این حالت شما شاید بخواهید که امکان نمایش تصویر شاخص را داخل پست غیر فعال کنید. یا مثلا حتی بخواهید انتخابی برخی پست ها دارای تصویر شاخص درون نمای پست نباشند. در هر حال اگر نیاز دارید به امکان فعال و غیر فعال کردن تصویر شاخص در وردپرس با من در ادامه همراه باشید.

برای رفع این مشکل و رسیدگی به این موضوع لازم است که افزونه Conditionally Display Featured Image را نصب و فعال کنید. بعد از فعالسازی این افزونه زیر بخش تصویر شاخص تیکی اضافه می شود که در صورت زدن تصویر شاخص از درون پست مخفی می شود و فقط در لیست های بلاگ و صفحات آرشیو نمایش داده می شود.

این افزونه برای entity های کاستومایز شده نیز قابل استفاده است. مثلا شما یک نوع پست برای معرفی محصولات خاص درست کردید این افزونه می تواند تصاویر شاخص برای این پست ها را نیز مدیریت کند.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا