آموزشتولید محتوامطالب برتر

فعال سازی ورود دو مرحله ای روی اینستاگرام – اکانت متا

اینستاگرام و شرکت متا در زمینه ریکاور کردن حساب کاربری در میان رقبای خودش بسیار ضعیف تر است و اگر در هنگام دسترسی کامل به حساب کاربری خود ، یک سری تنظیمات را انجام ندهید در آینده دچار مشکل خواهید شد.

این شرکت هایی که تحت عنوان امنیت اینستاگرام فعالیت می کنند به جز کلاه برداری کار دیگری انجام نمی دهند. مهم ترین کار در اینستاگرام این است که شما ورود دو مرحله ای با اپ های نظیر Google Auth را فعال کرده باشید.

برای اینکه در آینده دچار مشکل نشوید و براحتی بتوانید حساب کاربری خود را ریکاوری کنید بایستی ورود دو مرحله ای را به شیوه زیر برای حساب کاربری خود فعال کنید:

ابتدا وارد تنظیمات حساب کاربری خود شوید. سپس از بالای صفحه وارد بخش متا اکانت سنتر شوید.

Settings and Privacy / Account Center

در اکانت سنتر متا وارد بخش Password and Security شوید.

در این صفحه می توانید چند کار را انجام دهید. در بخش اول Change Password ، می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید. در قسمت بعدی که ما لازم داریم Two-factor authentication می توانید ورود دو مرحله ای رافعال کنید. وارد این بخش شوید.

اگر چند حساب کاربری در اینستاگرام داشته باشید، لیست آنها را مشاهده می کنید، اگر حساب دیگری ندارید وارد مراحل تعریف ورود دو مرحله ای می شوید.

در این مرحله وارد Google Play Store شوید و اپلیکیشن Google Authenticator را نصب کنید.

دوباره به ادامه مراحل اینستاگرام برگردید. در مرحله جدید اینستاگرام به شما یک Key میدهد که بایستی داخل اپ Google Auth کپی کنید. بعد از کپی کردن مشاهده می کنید که یک رمز یکبار مصرف هر 60 ثانیه برای شما صادر میشود. آخرین کد تولید شده را کپی کنید و در جای مربوطه در اینستاگرام Copy Paste کنید.

با اتمام مراحل بالا ، روی حساب شما ورود دو مرحله ای فعال می شود.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا