کسب و کار

فروشگاه اینترنتی زدم ولی فروش ندارم!

تیتر پست امروز دغدغه خیلی از فروشگاه های اینترنتی است که به تازگی راه اندازی شده اند. فروشگاه اینترنتی زدم ولی فروش ندارم! چه کاری باید انجام بدم تا خرید اول اتفاق بیفته؟ در این پست چند راه کار مناسب کسب و کارهای کوچیک رو بررسی می کنیم.

تبلیغات پاسخ کلی به مشکلی است که در تیتر این پست آمده است. تبلیغات می تواند بسیار بسیار شما را در مسیر فروش جلو بندازد ولی تبلیغات در سطح شهر ، شبکه های تلویزیونی و … بسیار گران است.

تبلیغات توسط اینفلوئنسرها یک راهکار خوب است، در برخی کسب وکارها شما می توانید با مبالغی در حدود 200 هزار تومان در پیج های اینستاگرامی یا کانال های تلگرامی پر مخاطب تبلیغات کنید.

یک مرحله بالاتر از این گونه تبلیغات ، خب مشخصا دادن تبلیغ به اینفلوئنسرهای پرمخاطب و گرانتر است که می تواند تا 30 میلیون تومان برای یک استوری پیش برود.

اما یک راهکار مقرون به صرفه دیگر این است که به کمک سرویس های تبلیغات اینترنتی مثل یکتانت تبلیغات کسب و کار خود را آغاز کنید، می توانید با بودجه های 2 الی 3 میلیون تومانی کمپین خودتان را شروع کنید اگر موفق بودید بودجه را اضافه کنید و کمپین های مختلف سرویس هایی مانند یکتانت را استفاده کنید.

تبلیغات اینترنتی یک غول مرحله آخر هم دارد که تبلیغات گوگل نام دارد و به صورت دلاری انجام می شود ، اگر می خواهید بیشتر از یکتانت موفق باشید و در نتایج جستجوی گوگل خودتان را بالا ببرید بایستی یک تبلیغات درست و حسابی در گوگل انجام دهید. بودجه پیشنهادی من برای شروع این تبلیغات حداقل 1000 دلار است تا بتوانید چند ماه برای یک سری کلمات مرتبط با کسب و کار خودتان در گوگل حضور داشته باشید.

یادتان باشد که برای این گونه فعالیت ها می توانید همیشه از مشاور کمک بگیرید، گروه ما در زمینه تبلیغات گوگل و انجام تبلیغات در سرویس هایی مانند یکتانت از طرف شما می تواند کمک حال شما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا

حتما ما را در توییتر دنبال کنید