اخبار فناوری

فدورا 39 نصاب تحت وب را اضافه خواهد کرد

نسخه جدیدی از Anaconda OS منتشر شده که تحت وب است! البته خیلی نباید بترسید، این نصاب از web ui استفاده می کند و لزوما نیازی به اینترنت ندارد. در طراحی این نصاب از المان های جدید مثل React استفاده شده است.

با بروز کردن المان های طراحی  Anaconda OS مشکلات امنیتی آن از یبن رفته است و همچنین بسیار ساده شده است به طوریکه مثلا در بخش پارتیشن بندی هارد درایو دردسرهای قدیم وجود ندارد و اگر آشنایی با انواع پارتیشن لینوکس نداشته باشید در این پروسه به سادگی شما راهنمایی خواهید شد.

این پروژه در اصل کار تیم Red hat است که بزودی سر از فدورا درخواهد آورد. در کنار فدورا openSUSE نیز می خواهد نصاب خودش را اورهال و ساده کند و احتمالا از المان های وب در طراحی آن استفاده کند.

ولی از کمپ های دیگری فعلا خبری از این بروز رسانی ها نیست. کنونیکال که در اوبونتو آخر ، نصابی شکسته دارد! وسط نصب می بینید که همه چیز بسته می شود در حالیکه در پس زمینه همه چیز در حال نصب است!

موفق باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا