آموزشکسب و کار

صفحه دانلود تصاویر و لوگو برای استفاده در رسانه چیست؟

یکی از مهمترین جنبه های هر کسب و کاری در اختیار گذاشتن متریال لوگو و رنگ بندی سازمانی آن برای استفاده در رسانه هاست. اگر کسب و کار شما در اینترنت نیز حضور دارد لازم است که صفحه ای در سایت خود داشته باشید تا در آن ابعاد دقیق لوگو، مشخصات کامل مدیر عامل و داستان شکل گیری شرکتتان را در اختیار همه گان قرار دهید.

این صفحه در انگلیسی به نام Media Kit Page نام گذاری می شود و در زبان فارسی از عبارت ” دانلود تصاویر و لوگو ( نام برند ) ” یا عبارت تیتر این پست استفاده می شود.

حتی می توانید در صفحه تماس با ما خود این اطلاعات را بگنجانید. در وردپرس اگر نمی دانید چطور این صفحه را درست کنید یک افزونه رایگان وجود دارد. Publisher Media Kit نام این افزونه است که یک ابزارک به ابزارک های صفحه ساز پیش فرض وردپرس اضافه می کند و به کمک آن می توانید صفحه دانلود مدیا برای رسانه را طراحی کنید.

با داشتن چنین صفحه ای ، وقتی در رسانه ها می خواهند درباره شما تبلیغات کنند کل متریال گرافیکی شما آماده استفاده توسط آن گروه است و لازم نیست برایشان فایلی ارسال کنید و در این زمینه کلی مکاتبات غیر ضروری داشته باشید.

موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا