بدون دسته

شیائومی 11T pro معرفی شد

درست روز بعد از معرفی آیفون های جدید اپل، شرکت شیائومی از مدل جدید پرچمدار خود رونمایی کرد، این گوشی جدید 11 تی پرو نام دارد. 11t pro طراحی مشابه گوشی های قبلی شائومی دارد ولی در درون خود کلی بروز رسانی نسبت به مدل های قبلی mi11 دریافت کرده است که در ادامه با هم بررسی می کنیم.

مهم ترین بخش ماجرا باتری جدیدی است که شیائومی برای 11 تی پرو انتخاب کرده است. این باتری در واقع از دو بخش تشکیل شده که هر بخش کانکشن جداگانه ای به محل شارژ دارند و بدین شکل به کمک یک شارژر 120 واتی که درون جعبه گوشی قرار گرفته در عرض 17 دقیقه می تواند 100 درصد شارژ شود.

مشکلی که پیش می آید شاید داغی بیش از حد باشد که به مدد تکنولوژی جدیدی که شیائومی آن را ابدا کرده مشکلات حرارتی بوجود نخواهند آمد همچنین برای ایمنی بیشتر در 9 نقطه از گوشی سنسورهای دمایی قرارداده شده که دمای نقاط مختلف گوشی را رصد می کنند.

در کنار باتری خوب، نمایشگری خوب نیز گنجانده شده، نمایشگر شیائومی می 11تی پرو 120 هرتز است و همانند سایر پرچمداران از نرخ بروز رسانی سازگار شده با کارکرد دستگاه بهره میبرد. یعنی وقتی شما تصویری ثابت مشاهده می کنید 10 هرتز و وقتی در صفحه تکانی ایجاد می کنید نرخ بروز رسانی صفحه 120 هرتز می شود.

نمایشگر این گوشی OLED است و به کمک تست های انجام شده کاملا یک روز باتری را برای شما به ارمغان می آورد، شاید دغدغه دیگری که پیش آید باز هم به باتری باشد که با 120 وات شارژ آیا عمر مناسبی خواهد داشت ؟ که شیائومی اعلام کرده که بیش از 800 بار چرخه کامل شارژ را بدون افت به 80 درصد این گوشی با موفقیت طی کرده که برای سایر پرچمداران معمولا رقم چرخه کامل شارژ 500 بار است.

در کنار این گوشی مدل های lite و معمولی به همراه تبلت های جدید شیائومی نیز معرفی شدند که بزودی پست های مربوط به آنها نیز منتشر خواهند شد. با ما همراه باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا

حتما ما را در توییتر دنبال کنید