خودمانی

سه پیام رسان بومی و دو اپلیکیشن حمل و نقل هوشمند کشور از گوگل پلی حذف شدند

اینطور که از شیوه حذف شدن و امتیاز 1 ستاره ای در آخرین اسنپ شات موتور جستجوی گوگل پیداست کاربران ایرانی با ریپوت کردن اپ هایی که بر طبق اطلاع رسانی ها جزو دارو دسته بد افزارها و یا خدمت رسان به عوامل حکومتی شناخته شده بودند، باعث شدند تا گوگل آنها را از فروشگاه گوگل پلی حذف کند.

این اپ ها شامل اسنپ، تپسی، سروش، بله، آی گپ می شوند. اکانت توسعه دهنده آنها نیز حذف شده است. دیجیاتو در اینستاگرام این موضوع که ممکن است کار ریپورتر ها باشد را بیان کرده ولی در سایت به دلیل ملاحظات فقط به این نکته اشاره کرده که می تواند کار خود گوگل نیز باشد.

وقتی ما پلتفرم گوگل پلی را فیلتر کرده ایم ، چرا باید در آن حضور داشته باشیم؟ این سوالی است که باید از مسئولین پرسید که همه جا حضور دارند ولی فقط حضور مردم در آنها مشکل دارد چرا که در جامعه اسلامی ما امت داریم و مردمی در کار نیست، امت هم عقل و درایت ندارد و باید برایش تصمیم گیری شود.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا