اخبار کریپتو

سرنوشت ماینرها چه می شود – اتریوم کلاسیک

با نزدیک شدن به زمان یکی شدن و Merge در اتریوم، سوالی که در ذهن فعالان رمز ارز است این است که سرنوشت این همه ماینر و شرکت های بزرگ ماینینگ چه می شود؟ افزایش 150 درصدی قیمت اتریوم کلاسیک به دلیل مهاجرت های اولیه و همچنین سرمایه گذاری Antpool در این ارز است. ولی به گفته HIVE که یکی از بازیگران اصلی ماین است، اتریوم کلاسیک جایگاه درستی ندارد و همانند اتریوم در زمینه های مختلف استفاده نمی شود ، اگر این دیدگاه نسبت به اتریوم کلاسیک تغییر کند و موارد استفاده از آن بیشتر شود و بر بستر آن همانند اتریوم ، اپ ها و سرویس های مختلف ایجاد شود می توان به آینده آن امیدوار بود.

البته از دیدگاه یکی از استخرهای مهم دیگر ، اتریوم کلاسیک بهترین گزینه موجود است، چرا که چیز دیگری نیست، پروژه های دیگری هستند که ماین پذیر هستند ولی هیچ کدام در اندازه اتریوم کلاسیک از نظر قدمت و نوع شبکه نیستند.

یکی از استخرهای مهم اتریوم ، دیدگاه کاملا متفاوتی دارد .اترماین اخیرا استخر Stacking برای اتریوم 2.0 ایجاد کرده است و احتمالا کسب وکارش را به سمت سپرده گذاری جمعی می برد.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا