آموزشتولید محتوا

سرنوشت توییتر چطور می شود؟ – آموزش صفر تا صد توییتر

توییتر اخیرا متا را به کپی برداری از کدهای توییتر متهم کرده که منجر به ایجاد شبکه اجتماعی تردز شده است. گویا اخیرا افرادی که از توییتر اخراج می شدند یک راست به متا میرفتند و در آنجا استخدام می شدند! این موضوع باعث شده که اطلاعات مهمی از سورس توییتر در اختیار متا قرار گیرد و در میان این همه رقیبی که برای توییتر ایجاد شده کامل ترین محصول را متا عرضه کند!

از این موضوع بگذریم ، بایستی ببینیم که با این وضعیت و رقیب هایی که مثل قارچ برای توییتر رونمایی می شوند سرنوشت این شبکه اجتماعی چطور رقم خواهد خورد؟

توییتر به گفته سایت Semrush در رتبه ششم پر بازدید ترین وبسایت های دنیاست. توییتر و دامنه اصلی اش 2.3 میلیارد بازدید کننده یکتا داشته اند. همچنین توییتر حدود نیم میلیارد نفر کاربر فعال دارد. همین دو دیتا نشان می دهد که توییتر رقیب سرسختی است و حتی با تبلیغات منفی یک سری رسانه مثل گیزمودو علیه توییتر این شبکه اجتماعی براحتی از میان نخواهد رفت، تفاوت اصلی اینجاست که تا قبل از ورود ایلان ماسک گروه دموکرات بیشتر بر توییتر حکم ران بود حالا انگار بیشتر جمهوری خواهان هستند که در توییتر دست بالا را دارند.این حالت کلان توییتر است.

اگر دوست دارید در توییتر عضو شوید و در آن فعالیت کنید نیازمند یک سری آموزش ساده هستید. ما قبلا در برانکس چند سری پست بابت آموزش توییتر منتشر کردیم که در ادامه لیست ان ها را مشاهده می کنید:

توییت 101 – چطور در توییتر حساب کاربری درست کنیم؟

توییت 101 – چطور توییت بزنم!؟

توییت 101 – آموزش ایجاد لیست در توییتر

توییت 101 – آموزش ایجاد Space در توییتر

حتما در توییتر عضو شوید و یک چرخی در آن بزنید. احتمالا از تردز بیشتر به شما حال می دهد!

موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا