کسب و کارمطالب برتر

سایت یا فروشگاه اینترنتی برای کسب و کار خاک خوردن می خواهد!

یک دیدگاهی در میان مشتریان ما همیشه وجود دارد که با زدن یک سایت از فردای آن روز مشتریان پشت آدرس سایت ما صف کشیده اند و روزانه همانند فروشگاه های فیزیکی فروش خواهیم زد! این دید کاملا اشتباه است.

وبسایت هم همانند یک فروشگاه فیزیکی بایستی مدتی باز باشد تا جا بیفتد، حالا این جا افتادن در فضای مجازی به کمک شبکه های اجتماعی است، وقتی شما یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی می کنید بایستی تبلیغ محصولات و بخش های مختلف سایت خودتان را در شبکه های اجتماعی پر مخاطب انجام دهید.

شبکه های اجتماعی بایستی کمک کنند تا سایت شما بالا بیاید. اینطور نیست که سایت فروشگاهی خودش به خودش بالا بیاید. البته اشتباه نکنید، شبکه های اجتماعی تسریع کننده مسیر ماست.

پیشنهاد ما چیست؟

برای ایجاد سایت خوب می توانید از بسته های آماده برانکس استفاده کنید، این بسته ها در صفحه نخست سایت قابل مشاهده هستند Branex.ir

در بسته استارتر با هزینه ای در محدود 2 میلیون تومان با پرداخت سالیانه می توانید یک سایت فروشگاهی کامل داشته باشید. اگر در کنار سایت خود در پلتفرم های معروف اجتماعی حضور دائم و با کیفیت داشته باشید می توانید تا قبل از اتمام دوره نخست سایت خود، به فروش برسید.

برای تولید محتوا هم می توانید از سرویس هایی همانند نوین هاب کمک بگیرید. این سرویس ها هم برنامه ریزی می کنند و هم اینکه تقویم محتوایی دارند تا شما مناسبت های مهم را از قبل بدانید و برای آن برنامه ریزی کنید.

اگر هم بخواهید می توانید باز هم از ما ( برانکس ) کمک بگیرید.

در هر صورت موفق و پیروز باشید.

بهروز فیض

بهروز فیض هستم، موسس برانکس، یک سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن. در این سایت علاوه بر دریافت خدمات طراحی ، می تونید در بخش بلاگ آموزش ها و مطالب گوناگون را مطالعه کنید. موفق و پیروز باشید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا