آموزش

سایت ساز برانکس راه اندازی شد!

بعد از کلی برنامه ریزی و طراحی صفحات و بخش های مورد نیاز بالاخره سایت ساز برانکس ایجاد شد.

اگر شما با وردپرس آشنا هستید و می خواهید دردسرهای خرید هاست ، دامنه و راه اندازی اولیه را نداشته باشید این خدمات برای شماست. با خرید هرکدام از پکیج های شرکتی یا فروشگاهی شما یک هاست، دامنه دلخواه و وردپرس متناسب با آن پکیج را تحویل میگیرد.

مثلا در پکیج های فروشگاهی ، بعد از خرید هر کدام از پکیج ها هاست 1 گیگ یا 3 گیگابایت پرسرعت NVMe و دامنه به نام خود ، وردپرس با تمامی افزونه های مورد نیاز شامل ووکامرس، افزونه های پرداخت، افزونه صدور فاکتور، افزونه های پیامکی و فایروال قدرتمند را به همراه قالب لایسنس شده وود مارت Woodmart را دریافت می کنید.

به کمک دمو های موجود در پنل خود می توانید در پکیج های فروشگاهی هر ظاهری که دوست دارید را درون ریزی کنید و سپس اطلاعات خودتان را به جای اطلاعات دمو درج کنید. مثلا دوست دارید سایتی مانند دیجی کالا یا آمازون داشته باشید ، با چند کلیک می توانید دمو دلخواه خود را درون ریزی کنید و به جای اطلاعات نمایشی، اطلاعات واقعی خودتان را درج کنید.

همچنین اگر وقت چیدمان اولیه را ندارید ، تیم ما می تواند برای شما این کار را انجام دهد. فقط کافیست تیکت بزنید و کارشناسان برانکس در اسرع وقت چیدمان را برای شما انجام می دهند.

فقط توجه داشته باشید که ممکن است تحویل سرویس و تکمیل سفارشات تا حداکثر 48 ساعت زمان ببرد.

پس یک قهوه برای خود بریزید و شروع کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا

حتما ما را در توییتر دنبال کنید